Friday, July 12, 2024
Home / PARTNER MK  / Fridge by yDe – rewolucja w świecie kosmetycznym

Fridge by yDe – rewolucja w świecie kosmetycznym

Z myślą o najbardziej wymagających klientkach

fridge, kosmetyki, naturalne produkty, uroda

Gotowa na kosmetyczną rewolucję? / fot. materiały prasowe

Fridge by yDe to polska marka kosmetyków klasy premium, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. To swoista odpowiedź na wysokie wymagania współczesnych kobiet, które od kosmetyków oczekują nie tylko naturalnych oraz bezpiecznych składników, ale przede wszystkim znakomitych rezultatów stosowania

 

Świeżość prosto z lodówki

Kosmetyki Fridge powstały z umiłowania piękna oraz zdrowia. Są to pierwsze w Polsce i na świecie kosmetyki pielęgnujące, które charakteryzują się wysoką świeżością składników. To właśnie ona odpowiedzialna jest za tak świetne rezultaty stosowania – świeże składniki odżywcze wchłaniają się bowiem znacznie lepiej, zapewniając doskonałe rezultaty ich stosowania.

 

Zastosowanie najświeższych składników oraz brak sztucznych dodatków takich jak substancje syntetyczne i alkohol, wymaga specjalnych metod przechowywania kosmetyków. Marka rozwiązała ten problem, wypuszczając na rynek kosmetyki, które przechowuje się w lodówce. Ze względu na naturalne składy oraz brak dodatków konserwujących ich okres przydatności to 2,5 miesiąca od daty produkcji.

 

Wysokowartościowy pokarm dla skóry

Kosmetyki Fridge to nie tylko naturalny skład, ale także prawdziwe bogactwo substancji odżywczych oraz składników aktywnych. Większość kremów tej marki zawiera w swoim składzie co najmniej 7 łatwo przyswajalnych przez skórę substancji o silnym działaniu biologicznym. Dzięki nim produkty marki gwarantują wysokie odżywienie wszystkich warstw skóry. Składniki kremów ułatwiają ponadto detoksykację skóry oraz pobudzają komórki do intensywnej regeneracji.

 

Wszystkie składniki roślinne, które wykorzystuje w swoich produktach firma, pochodzą z upraw ekologicznych. Część z nich jest pozyskiwana z XIII-wiecznej plantacji cysterskiej Starzyński Dwór, która słynie zwłaszcza z hodowli dzikiej róży Rosa Rugosa – rośliny, która jest bogatym źródłem cennych antyoksydantów oraz zawiera aż 30 razy więcej naturalnej witaminy C niż sok z cytryny.

Bezpieczeństwo stosowania i gwarancja satysfakcji

Produkty Fridge to także komfort dla skóry i jej swobodne oddychanie. W ich składach nie ma bowiem konserwantów, silikonów oraz innych sztucznych dodatków, które zaburzają wymianę gazową zachodzącą na powierzchni skóry. Składy produktów są starannie dobierane oraz selekcjonowane po to, aby w kosmetykach znalazły się wyłącznie najlepsze i najbezpieczniejsze składniki.

 

Każdy produkt powstaje od podstaw we własnym laboratorium marki. Szklane opakowania typu airless są napełniane ręcznie, sygnowane datą ważności oraz podpisem osoby odpowiedzialnej za daną partię produktu. Kosmetyki Fridge by yDe to produkty wytwarzane w limitowanej ilości o wyjątkowych składach oraz unikalnym systemie przechowywania, które stanowią prawdziwą rewolucją w świecie kosmetycznym.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ