Fotorelacja z warszawskiej Gali Srebrnych Luster
Na scenie Magda Steczkowska, Malwina Kusior i Bad Boys wraz z Małgorzatą Krzysicą. Wśród publiczności Ilona Felicjańska, Agnieszka Dyk i Katarzyna Pyszyńska. Zobacz fotorelację z gali Srebrnych Luster w Warszawie
Na scenie Magda Steczkowska, Malwina Kusior i Bad Boys wraz z Małgorzatą Krzysicą. Wśród publiczności Ilona Felicjańska, Agnieszka Dyk i Katarzyna Pyszyńska.
Jednak największymi gwiazdami wieczoru rozdania nagród Srebrnych Luster Miasta Kobiet okazał się Instytut Kosmetyki Ciała Alda Spa oraz pani Ewa Guba z Instytutu Urody New Look, którzy zdobyli główne nagrody w tegorocznej, warszawskiej edycji plebiscytu.
Zobacz fotorelację z warszawskiej gali Srebrnych Luster „Miasta Kobiet”.
Gala Srebrne Lustra Miasta Kobiet
Dziękujemy naszym Sponsorom i wszystkim Firmom i Osobom, które przyczyniły się do sukcesu plebiscytu i gali finałowej.