Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Design  / Fotomaton: Wywołaj zdjęcia przywołaj wspomnienia

Fotomaton: Wywołaj zdjęcia przywołaj wspomnienia

Retro w modzie. Ubierz ściany we wspomnienia

Retromania! / fot. materiały prasowe

Zoom na wspomnienia
Pamiętacie to uczucie, kiedy z sentymentem wracało się do wydrukowanych fotografii? Jedne wywoływały śmiech, inne wzruszenie. Niektóre były tak stare, że opowiadały historie sprzed kilku pokoleń. Drukowane na grubym papierze, czasem czarno-białe, czasem nie idealne, ale piękne… I choć w ostatnich latach tradycja wywoływania zdjęć została zaniedbana, a rynek opanowały niskiej jakości odbitki, to sytuacja znów się zmienia

Najlepsze wspomnienia zawsze przy Tobie / fot. materiały prasowe

Najlepsze wspomnienia zawsze przy Tobie / fot. materiały prasoweRetromania
Powrót do starych zwyczajów zawdzięczamy modzie na retro. Zmęczeni najnowszymi technologiami i ciągłą bieganiną chcemy zwolnić i sprawić, by było jak dawniej. Dlatego wracamy do starych sprzętów i rozwiązań. Możemy słuchać muzyki przez Internet, ale kupujemy płyty winylowe. Wszyscy mamy aparaty w telefonach, ale coraz częściej kupujemy aparaty analogowe. Na naszych profilach w serwisach społecznościowych mamy setki zdjęć – chcemy je mieć fizycznie, „w realu”, analogowo.

Kwadratowe zdjęcia / fot. materiały prasowe

Kwadratowe zdjęcia / fot. materiały prasowe

Najpiękniejsze chwile zawsze pod ręką
Urok wywołanych z pomocą Fotomaton zdjęć kryje się w tym, że można je dotknąć – zupełnie jakbyśmy na nowo przeżywali uwiecznione na nich momenty. Fotki oglądane na monitorze czy ekranie telefonu nigdy nie zrobią takiego wrażenia. I nie sprawią takiej przyjemności. Wygodne – kwadratowe lub prostokątne – formaty pozwalają wziąć ze sobą zdjęcia dosłownie wszędzie. Albo oprawić, powiesić na sznurku, wkleić do albumu.

Retromania! / fot. materiały prasowe

Retromania! / fot. materiały prasowe

Uśmiech proszę!
Zdjęcia to doskonały pomysł na prezent. Gwiazdka, urodziny czy rocznica to dobry moment, by jako upominek wręczyć pamiątkowe fotografie albo te zrobione w czasie wspólnych wakacji czy imprez. Szczególnie, że – poza tradycyjnymi printami w dwóch formatach – dostępne są także plakatory, czyli mozaiki zdjęć w formie plakatów, które pomieszczą 70 lub aż 105 fotografii. Świetne na każdą okazję, ale i na brak okazji.

Klik, klik, ENTER

Plakator na ścianę / fot. materiały prasowe

Plakator na ścianę / fot. materiały prasowe

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się obdarować zdjęciami innych czy chcemy wywołać je dla siebie, cały proces od wyboru odpowiednich fotografii aż do potwierdzenia zamówienia zajmuje kilka chwil. Jedyny czasochłonny element to wybór ulubionych zdjęć do druku. Potem już tylko kilka kliknięć i gotowe! Fotki można wgrać ze swojego profilu na Facebooku czy Instagramie. Wystarczy zalogować się na wybrane konto i… tyle! Jeśli ktoś woli lub chce wydrukować archiwalne zdjęcia, to może je załadować z dysku. Proste i przyjemnie połączenie nowoczesności i tradycji.

Jakość ma znaczenie

Z przesyłką do domu / fot. materiały prasowe

Z przesyłką do domu / fot. materiały prasowe

Zamówienie gotowe? Czas na wydruki! W Fotomaton powstają one na świetnej jakości sprzęcie drukarskim i wysokiej klasy matowym papierze o gramaturze 250g/m2. Dzięki temu można mieć pewność, że dziś wywołane zdjęcia przeglądniemy za kilkadziesiąt lat ze swoimi przyszłymi wnukami.

Zapakuje mi to pani?


To pytanie zadajemy tak często, jak często zdarza się nam kupować prezenty. Wydruki zamawiane w Fotomaton pakowane są w pergamin a następnie w modne, minimalistyczne tekturowe pudełeczka. Wszystko po to, by dostarczony prezent cieszył nie tylko zawartością, ale też opakowaniem i samą czynnością otwierania upominku. Przesyłki można spodziewać się w kilka dni po zamówieniu, które jest realizowane w maksymalnie 48 godzin.
To co… Pamiątkowa fotka na koniec?

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ