Friday, March 1, 2024
Home / PARTNER MK  / Fotoksiążka: Zrób sobie najlepszą pamiątkę z wakacji!

Fotoksiążka: Zrób sobie najlepszą pamiątkę z wakacji!

Kolekcjonuj doświadczenia, nie przedmioty!

fotoksiążka, udany urlop, fotografie, wspomnienia

Kolekcjonuj doświadczenia, nie przedmioty! / fot. Printu.pl

„Ach, co to były za wakacje!” − ile razy sami wypowiadamy takie słowa albo słyszymy je od znajomych… Wakacje, nawet jeśli spędzone w domu czy w mieście, są jednym z najprzyjemniejszych okresów w roku − słoneczna aura, trochę więcej luzu i wolnego czasu. I choć lato szybko przemija, to ten wakacyjny klimat może zostać z Tobą na dłużej!

 

Wspomnienia, które nie powrócą…

Nie ma takiego dnia podczas urlopu, kiedy nie robimy zdjęć. Telefony i aparaty cyfrowe umożliwiają łapanie na fotografiach wszystkich wartych zapamiętania chwil. Szkoda, by potem zdjęcia zalegały na dyskach i kartach pamięci. Zatrzymaj wspomnienia, nie pozwól, żeby zatarł je czas. Fotoksiążka z Twoimi fotografiami to najlepsza pamiątka, jaką przywieziesz z wakacji.

fotoksiążka, pamiątki, wakacje, urlop, zdjęcia

Wakacje, których nie zapomnisz nigdy / fot. Printu.pl

Co grozi naszym fotografiom?

Przyznaj się, kiedy ostatni raz zadbałeś o kopie zapasowe zdjęć albo przeniesienie fotografii na wirtualny dysk? Komputery czasami ulegają awariom i to tak niefortunnym, że nie da się potem odzyskać zapisanych danych.

 

To tylko wirtualne pliki, jednak są nośnikami wyjątkowych wspomnień. Nie pozwól więc by leżały na dysku. Przy pierwszym uszkodzeniu laptopa mogą przepaść na zawsze.

fotoksiążka, relacja z wakacji, wspomnienia, zabawa

Zrób sobie książkę z wakacyjnych wspomnień / fot. Printu.pl

 

W jaki sposób zatrzymać wspomnienia?

Zbierz zdjęcia z wakacji, przejrzyj je, a następnie zastanów się, które wywołują najwięcej radości, śmiechu, wzruszeń i ciepłych uczuć. To właśnie te fotografie staną się fantastyczną podstawą do stworzenia fotoksiążki z wakacji. Zatrzymasz wspomnienia w fotoksiążce, do której po kilku miesiącach czy latach wrócisz z dużym sentymentem.

 

Żadne buteleczki z piaskiem, muszelki czy maskotki nawiązujące do lokalnych legend nie będą tak dobrą pamiątką z wyjazdu. W końcu podczas wakacji najważniejsze jest to, jak i z kim je spędzamy. Te wspomnienia zobaczysz w fotoksiążce firmy Printu.

fotogaleria, książka ze zdjęciami, lato, wspomnienia, zdjęcia

Zatrzymaj lato na dłużej / fot. Printu.pl

Fotoksiążka z wakacji − jak zrobić?

Zaprojektowanie fotoksiążki jest proste i poradzisz sobie z tym bez żadnego problemu. Wystarczy 30 minut na ułożenie zdjęć, napisów i elementów graficznych tak, by stworzyć opowieść o Twoich wakacjach. Pomoże Ci w tym intuicyjny kreator dostępny online.

Masz z wakacji piękne wspomnienia? Nie pozwól, by się wykruszały z biegiem lat! Fotoksiążka z najlepszymi zdjęciami wakacyjnymi to idealna pamiątka, ale również bardzo dobry sposób, by zatrzymać lato na dłużej.

Jeśli zależy Ci na wakacyjnym wyglądzie fotoksiążki, koniecznie sprawdź specjalnie zaprojektowane szablony w letnim stylu: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/wakacje/

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ