Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Fotoksiążka – wyjątkowy prezent na dzień chłopaka

Fotoksiążka – wyjątkowy prezent na dzień chłopaka

Co kupić swojemu ukochanemu z okazji zbliżającego się święta?

fotoksiążka

Wbrew pozorom i temu co się o nich sądzi, panowie również bywają dość sentymentalni / fot. Pexels

Wrzesień. Jesień. A już za chwilę dzień chłopaka. Niejedna z pań zastanawia się teraz co kupić swojemu ukochanemu z okazji zbliżającego się święta. Perfumy? Coś do majsterkowania? A może jakaś koszula, spodnie lub inną część garderoby? A może ulubiona płyta? Lub prezent alternatywny: wspólne wyjście do kina, na kolację, albo wyjazd na weekend tylko we dwoje? Wybór może przyprawić o zawrót głowy!

Wrażliwy czy twardziel?

Wbrew pozorom i temu co się o nich sądzi, panowie również bywają dość sentymentalni. Swoją wrażliwość kryją jednak często za maską twardziela, na którym można zawsze polegać. Jednak gdy są już w związku, zdarza im się pokazać swoją prawdziwą, wrażliwą twarz. Może nie przywiązują aż tak dużo uwagi do drobiazgów ozdabiających dom, lecz wystarczy pochować ramki z waszymi wspólnymi zdjęciami, a zaraz zaczynają się rozglądać, bo coś im tu nie pasuje…

To może, ciut, nietypowo?

A może w tym roku rozważyć warto trochę inny prezent? Kubek z ulubionym zdjęciem do porannej kawy? Albo koszulka z nadrukiem najwspanialszego wspólnego wspomnienia z minionych wakacji? A może – fotoksiążka? Tak, tak. To nie pomyłka, panowie też lubią tego typu prezenty. Książka, ze wspólnymi zdjęciami, w której znajdą się Wasze ulubione zdjęcia? Może z ostatniego wspólnego wyjazdu? A może takie, na których przedstawione zostaną Wasze najcudowniejsze i niezapomniane chwile? Lub te pierwsze, od których wszystko się zaczęło?

Gotowe, wyjątkowe szablony

Jeśli zdecydujemy się na wyjątkowy i bardzo osobisty prezent, jakim jest fotoksiążka przedstawiająca historię naszej miłości, do wyboru pozostaje jeszcze szablon. Jak chcemy przedstawić te nasze chwile? Z pomocą przychodzą specjalne aplikacje, w których są już stworzone specjalne szablony na każdą okazję. Wystarczy tylko wybrane zdjęcia dopasować w odpowiednie miejsca tak, dopisać swoje komentarze, tak, aby stworzona całość stała się naszą wyjątkową pamiątką, wyjątkowym prezentem. Następnie zamówić, poczekać aż zamówienie zostanie zrealizowane, a potem pięknie zapakować i – cieszyć się wspomnieniami i radością ukochanego gdy będziecie na nowo odkrywać i przeżywać wspólne chwile.

Coś innego?

Równie interesującym prezentem na dzień chłopaka może okazać się fotokalendarz z zebranymi zdjęciami z całego roku. Można go ciekawie skomponować dobierając wspólne zdjęcia z każdego miesiąca i dopasowując je odpowiednio.
Jesteście już po ślubie? Pomyślcie o wspólnym kalendarzu ślubnym opisaliśmy dokładnie już jak go stworzyć. Tak czy inaczej jesteśmy pewni że również fotokalendarz dostarczy wam wiele radości a nie od dziś wiadomo że najwięcej uśmiechu wywołują prezent zrobione przez nas samych.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anka 26 września, 2018

    niegłupi pomysł szkoda że za późno się obejrzałam bo teraz to już nie da rady. na 30 będzie lot w tunelu a na kolejną okazję fotoksiązka

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ