Sunday, June 16, 2024
Home / PARTNER MK  / Foteliki Recaro – co sprawia, że są bezpieczne?

Foteliki Recaro – co sprawia, że są bezpieczne?

ale także trwałe i estetyczne

Foteliki samochodowe jako wózki

fot. Pexels

Marka Recaro od ponad 100 lat związana jest z branżą motoryzacyjną, co pozwoliło przedsiębiorstwu poznać tajniki budowy bezpiecznych sprzętów. Producent tworzy najwyższej jakości wózki i foteliki samochodowe dla dzieci, które zapewniają komfort jazdy i ochronę delikatnego ciała maluchów. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na produkty Recaro

 

Recaro – marka godna zaufania

Początkowo marka zajmowała się produkcją kół oraz nadwozi. Następne rozpoczęła współpracę z jedną z najpopularniejszych producentów samochodów – Porsche. W 1963 roku, już pod nazwą Recaro, producent rozpoczął działalność w obszarze foteli samolotowych, a kilka lat później – w branży dziecięcej. Pierwszy fotelik z systemem regulacji powstał w 1998 roku i od razu zdobył uznanie użytkowników. Produkty marki są doceniane również przez specjalistów, którzy przyznają fotelikom i wózkom najwyższe noty w testach ADAC.

System bezpieczeństwa HERO

Jedną z największych zalet fotelików samochodowych marki Recaro jest HERO, czyli opatentowany system bezpieczeństwa. To połączenie zagłówka i pasów naramiennych, które gwarantuje poprawność prowadzenia pasów bezpieczeństwa. Technologia, wykorzystana do stworzenia fotelików, ułatwia i przyspiesza instalację urządzenia oraz zapewnia komfortową podróż. Sprzęt stworzony jest z energochłonnych materiałów, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo podczas kolizji.

Foteliki Recaro – najwyższy poziom bezpieczeństwa

Foteliki Recaro wyróżniają się bezpieczną konstrukcją oraz zastosowaniem przemyślanych systemów bezpieczeństwa. Sprzęt montowany jest na obrotowej bazie Isofix, co zapewnia bezpieczną i prostą instalację. Zaprojektowany jest w normach i-Size, dlatego pasuje niemal do każdego fotelu samochodowego. W zależności od konkretnego modelu, urządzenia przeznaczone są dla dzieci aż do 12. roku życia lub do osiągnięcia wzrostu 150 cm.

 

Foteliki Recaro z obrotową bazą gwarantują odpowiednią ilość miejsca dla każdego dziecka, umożliwiając przewożenie maluchów w pozycji RWF przez długi czas. Dodatkowo system ochrony bocznej ASP zauważalnie wpływa na minimalizację energii uderzeniowej w razie ewentualnych zderzeń bocznych.

Foteliki Recaro – zdobywcy nagród i wyróżnień

Marka Recaro dokłada wszelkich starań, aby ich produkty były bezpieczne, funkcjonalne oraz komfortowe. Każdy produkt przechodzi skomplikowane testy w instytutach międzynarodowych, m.in. TASS w Holandii czy DEKRA i TÜV w Niemczech. Foteliki uzyskują wysokie noty w testach ADAC oraz Stiftung Warentest. Ponadto doceniane są w aspektach wizualnych. Urządzenia marki Recaro spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, przy czym są również eleganckie i miłe dla oka.

 

Każdy rodzic chce zapewnić swojej pociesze bezpieczeństwo i wygodę jazdy w samochodzie. Choć na rynku dziecięcym dostępnych jest wiele modeli fotelików, uwagę warto zwrócić na produkty marki Recaro, które są nie tylko estetyczne wizualnie, ale przede wszystkim spełniają swoją podstawową funkcję – zapewniają dziecku najwyższej jakości ochronę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ