Friday, May 24, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Fotel Lucera – klasyk do Twojego gabinetu

Fotel Lucera – klasyk do Twojego gabinetu

Luksus z najwyższej półki

fotel LUCERA

fot. Pixabay

Niezależnie od tego, czy planujesz urządzić swoje biuro, czy szukasz najlepszego rozwiązania do tymczasowego gabinetu domowego, możesz zaprzestać poszukiwań. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego prezesa. Komfortowy obrotowy fotel do gabinetu czy fotel glamour? Nie musisz wybierać. Połączenie prestiżu i wygody w formie jednego mebla – to właśnie proponujemy

 

Odrobina historii

Fotel biurowy Lucera został okrzyknięty najwygodniejszym meblem na świecie. To śmiałe twierdzenie, jednak jeszcze nikt nie pokusił się o jego sprostowanie. Inspiracją tego mebla jest słynny Eames Lounge Chair, który stworzył Charles Eames. To osoba, której miłośnikom designu nie trzeba przedstawiać. Małżeństwo Eames, para architektów i projektantów, to twórcy innowacyjnych i ikonicznych mebli codziennego użytku. Unikatowe projekty, które tworzyli z ogromną pasją, produkowane są po dziś dzień. Dzięki dbaniu o najdrobniejsze detale projekty, które powoływali do życia, szybko stawały się bardzo głośne. Można śmiało powiedzieć, że byli oni innowatorami w swojej dziedzinie. Od momentu zaprojektowania Eames Lounge Chair minęło już przeszło 60 lat, a on nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dlaczego nie oryginał?

Choć oczywiście każdy z nas chciałby stać się właścicielem Eames Lounge Chair, to jednak dla wielu zaporą będzie jego niemała cena. Aby posiąść ten ikoniczny mebel trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 20 tysięcy złotych lub więcej. Po co jednak narażać się na takie koszty, kiedy można stać się właścicielem produktu inspirowanego oryginałem za mniej niż jedną piątą tej ceny, nie rezygnując przy tym ani z komfortu, ani z jakości?

Komfort na najwyższym poziomie

Komfortowy obrotowy fotel do gabinetu Lucera nawiązuje do klasyka nie tylko w kontekście samego wyglądu. Najważniejszą inspiracją jest tutaj uczucie, które towarzyszy użytkowaniu tego wyjątkowego mebla. Nisko osadzone siedzisko daje poczucie głębokiego relaksu, a półleżąca pozycja, jaką się w nim zajmuje, pozwala uciec od wszelkich napięć. Czy można wyobrazić sobie lepsze warunki do podejmowania ważnych decyzji i uczestniczenia w istotnych spotkaniach? Ergonomiczna budowa mebla zadba o relaks Twojego kręgosłupa i całego ciała.

Z jakością materiału nie można pójść na kompromis

W sklepie internetowym dotd.pl znajdziesz fotel Lucera wykonany z materiałów bardzo dobrej jakości. Rama fotela stworzona jest z forniru drzewnego od sprawdzonych dostawców. To niezwykle szykowny i elegancki materiał nadający temu fotelowi glamour prestiżowy wygląd. Przy wyborze obicia masz dwie możliwości. Pierwsza to welur, dzięki któremu osiągniesz luksusowy efekt i będziesz miał możliwość wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej. Druga to niezwykle miękka w dotyku bydlęca skóra dostępna w trzech stonowanych odcieniach – czarnym, brązowym oraz białym: https://dotd.pl/produkt/fotel-lucera-insp-lounge-chair/. W sklepie internetowym dotd.pl masz także możliwość zakupić wygodny podnóżek wykonany z tych samych materiałów, a który uczyni Twój fotel Lucerna prawdziwym kompleksem wypoczynkowym!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ