Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / Otwarcie Forum Mody – nowy concept store w Krakowie

Otwarcie Forum Mody – nowy concept store w Krakowie

10 października o godzinie 20.00 w dawnym Hotelu Forum odbędzie się otwarcie sklepu Forum Mody. Jest to nowy projekt concept store’u na shoppingowej mapie Krakowa. Sklep będzie zrzeszał w jednym miejscu ponad 30 modowych marek

pod naszym patronatem

10 października o godzinie 20.00 w dawnym Hotelu Forum odbędzie się otwarcie sklepu Forum Mody. Jest to nowy projekt concept store’u na shoppingowej mapie Krakowa. Sklep będzie zrzeszał w jednym miejscu ponad 30 modowych marek z ubraniami, biżuterią i akcesoriami.

Podczas otwarcia będzie można zapoznać się z kolekcjami młodych projektantów. W tym celu organizatorzy przygotowali multimedialny pokaz mody, który zaprezentuje ubrania i akcesoria, jakie będą dostępne w Forum Mody. Ciekawą atrakcją będzie także performance artystyczny Lady Ma-ga&Prince Negatif, a na koniec przewidziane jest after party w Forum Przestrzenie. W trakcie otwarcia o przekąski zadba Kenko Sushi.

Pomysł, który przyświeca Forum Mody ma charakter inkubatora dla projektantów. Jest także odpowiedzią na zaobserwowany trend modowych targów i potrzeby wielu nowych, wciąż rozwijających się marek, które w fazie początkowej często nie mają możliwości otwarcia własnych sklepów.

Dla wielu młodych i rozwijających się firm będzie to szansa na dotarcie do nowego klienta i zaistnienia w punkcie stacjonarnym, gdzie można przyjść, zobaczyć i ocenić produkt. To także alternatywa dla osób, którym oferta galerii handlowych nie do końca odpowiada i szukają rzeczy oryginalnych oraz autorskich.

Forum Mody to z pewnością nowe, ciekawe miejsce w Krakowie. Dzięki niemu każdy interesujący się trendami i modą będzie mógł być na bieżąco, a prezentowana mieszanka stylów trafi do wielu gustów. Z kolei młodzi projektanci w końcu mają miejsce na promowanie swoich rzeczy oraz możliwość ich zaprezentowania.( źródło:materiał prasowy)

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Clara 13 czerwca, 2016

    A co sądzicie o takim programie? Ma sens?
    https://www.youtube.com/watch?v=r5BuA0giXu4

  • Clara 13 czerwca, 2016

    A co sądzicie o takim programie? Ma sens?
    http://www.youtube.com/watch?v=r5BuA0giXu4

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ