Thursday, June 13, 2024
Home / Kuchnia  / Foodstock Berlin Edition w Forum Przestrzenie

Foodstock Berlin Edition w Forum Przestrzenie

Foodstock to znany, alternatywny festyn kulinarny, który od razu podbił serca, a raczej kubki smakowe mieszkańców Krakowa. Kolejne edycje były tylko potwierdzeniem tezy postawionej przez organizatorów – Krakowianie lubią jeść, doceniają dobrą kuchnie i są

Foodstock Berlin Edition

Foodstock Berlin Edition / fot. materiał prasowy

Foodstock to znany, alternatywny festyn kulinarny, który od razu podbił serca, a raczej kubki smakowe mieszkańców Krakowa. Kolejne edycje były tylko potwierdzeniem tezy postawionej przez organizatorów – Krakowianie lubią jeść, doceniają dobrą kuchnie i są otwarci na alternatywne imprezy kulinarne. Wydarzenie od roku na stałe gości na mapie kulinarnej Krakowa i wciąż rozwija swoje skrzydła.

Foodstock powraca w pełnej krasie i nietypowej odsłonie. Najbliższa edycja jest mocno industrialna, uliczna, niby nonszalancko prosta, ale eklektyczna zarazem – tak jak miasto Berlin, które jest przecież kwintesencją wszystkich tych cech. Foodstock: Berlin Edition to wydarzenie, które szuka smaku ulicy – czegoś co złapiemy w pośpiechu, zapachu, który zaskoczy, gdzieś za rogiem, dymiącej zupy wziętej na wynos czy aromatycznego mięsa w bułce. Uliczne jedzenie nie musi być niezdrowe i proste. Coraz częściej jemy w biegu, w międzyczasie, czy o 3 w nocy po udanym imprezowaniu. Foodstock udowodni, że „jedzenie na polu” może być przepyszne i zdrowe.

Wystawcy – tradycyjnie – są najlepsi z najlepszych: od kuchni polskiej, przez orientalną, do deserów – także wegetariańskich. Będą też food trucki – wędrujące mini knajpki, dokładnie odzwierciedlające współczesny styl uliczny. Wszystkie lokale rozumieją potrzeby dzisiejszych smakoszy i wychodząc naprzeciw modzie przygotują wspaniałe, szybkie przekąski, które każdy z nas może zjeść jadąc na rowerze, stojąc na przystanku czy rozmawiając, gdzieś na chodniku ze znajomym.

Wystawcy: Forum Przestrzenie, Przylądek Dobrej Nadzei, Si Gela, Bonjour Cava, Eko Chleb, Samosa – pierożki indyjskie, Streat Slow Food, Hamsa hummus & happiness israeli restobar, Spółdzielnia Organic Bar & Take-away, Shake & Bake, Salt & Pepper Food Truck, Youmiko Sushi, Zielony Talerz, Gotowanie z pasją, United Visions, Burgertata

Co: Foodstock

Gdzie: Forum Przestrzenie

Kiedy:  6.10.2013, godzina 12:00

Wstęp wolny. Koszt jednego kuponu 5 zł. Podczas eventu przygrywać będzie muzyka iście w klimacie berlińskim. O wszystko zadba agencja Broken Music.

Więcej informacji na: www.brokenmusic.pl oraz  facebook.com/pages/Foodstock 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • amazing roofing contractor 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/foodstock-berlin-edition/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ