Saturday, March 2, 2024
Home / Kuchnia  / Piękno i asceza: florentines

Piękno i asceza: florentines

Nie wiesz jaki prezent? A może bransoletka pozłacana i posrebrzana o pięknym ascetycznym kształcie, zdobiona logo Florentines. Przeplatana wyprawianą roślinnie, hipoalergiczną skórą. Dostępna w 7 unikalnych wersjach kolorystycznych. Możliwość grawerowania.

florentines

Zachwycające piękno Florentines to gwarancja trafionego prezentu

Nie wiesz jaki prezent? A może bransoletka pozłacana i posrebrzana o pięknym ascetycznym kształcie, zdobiona logo Florentines. Przeplatana wyprawianą roślinnie, hipoalergiczną skórą. Dostępna w 7 unikalnych wersjach kolorystycznych. Możliwość grawerowania. Ceny: 225 zł pozłacana, 205 zł posrebrzana.

Zachwycające piękno Florentines to gwarancja trafionego prezentu

Biżuteria, która powstała z kontestacji obecnego rynku, zdominowanego przez produkty liloupodobne i pandoropodobne. Wyjątkowe, niezwykle eleganckie połączenie skóry (wyprawianej roślinnie) ze szlachetnymi kruszcami – srebrem i złotem. Pierścionki, bransoletki i naszyjniki Florentines pięknie współgrają z kreacjami wieczorowymi, ale tak samo dobrze sprawdzają się jako dodatek do codziennego ubrania studentki. Oryginalność tej biżuterii docenili już m.in. Agnieszka Szulim, Agata Konarska, Katarzyna Burzyńska, Odetta Moro-Figurska i Adam Sztaba. [AP]

Florentines, WARSZAWA, ul. Wilcza 26, tel. 532 544 862, florentines.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ