Tuesday, April 23, 2024
Home / Inne  / Fix you

Fix you

Zafiksowani na punkcie mody, kreacji i stylu mogą wreszcie oddychać pełną piersią i wynajdywać najbardziej twórcze, nietypowe i oryginalne kreacje w nowej lokalizacji Idea Fix.

idea fix

Idea Fix

Zafiksowani na punkcie mody, kreacji i stylu mogą wreszcie oddychać pełną piersią i wynajdywać najbardziej twórcze, nietypowe i oryginalne kreacje w nowej lokalizacji Idea Fix

idea fix

Idea Fix - tylko unikalne projekty, tylko od polskich projektantów

Idea fix, designerski koncept sklep na ul. Bocheńskiej 7 to  kompilacja komunistycznego pawilonu z industrialnym składem rolet przeciwwłamaniowych, który oferuje unikalne, krajowe produkty odzieżowe, zachowane w idei świadomej konsumpcji eko i rzemieślniczej pracy. Wśród młodych kreatorów mody pojawiać się będą takie marki jak UEG, Filip Roth, Polygon, LUCIMA, Miss Spark, Hyakinth, ooh Andy, LiT Fashion, Imunzi i Kamila Gronner.

Bo Idea Fix to moda w pigułce – łatwo przystępna, dostępna dla każdego i zupełnie jak fix knorr: banalnie prosta w obsłudze. Prócz najnowszych trendów mody koncept sklep prezentować będzie dokonania artystyczne młodych twórców z dziedziny fotografii, muzyki, grafiki, literatury, filmu, sztuki użytkowej czy rysunku.

Idea Fix, ul. Bocheńska 7, Kraków

Oceń artykuł
2 komentarze
  • MAREK ZABIEGAJ 8 grudnia, 2011

    WITAM! UWAŻAM ARTYKUŁ ZA ZGRABNIE SKROJONY Z WYCZUCIEM STYLU I DOKŁADNIE NA MIARĘ-MIARĘ NOWYCH TRENDÓW.PROSZĘ O INFORMACJĘ CZY W PAŃSTWA OBIEKCIE BĘDZIE NOŻNA WYPIĆ KAWĘ I ZASMAKOWAĆ CIASTKO TYPU” ANTRAKT” I CZY EW.BAREK BYŁBY W WYSTROJU PRZYPOMNIENIEM TEATRALNYCH,WODEWILOWYCH KLIMATÓW.POZDRAWIAM,GRATULUJĘ ODWAŻNEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ