Wednesday, April 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Gotowa na głęboką rewitalizację? Poznaj możliwości fitomelatoniny

Gotowa na głęboką rewitalizację? Poznaj możliwości fitomelatoniny

Zajrzyj, gdzie są najlepsze zabiegi antiaging

fot. materiały prasowe

Fitomelatonina jest substancją pochodzenia roślinnego o strukturze chemicznej identycznej z melatoniną, produkowaną przez ludzki organizm. Wykazuje wielokierunkowe dobroczynne działania na skórę, a dzięki swoim właściwościom oraz budowie chemicznej ma możliwość wnikania do skóry właściwej

fitomelantonina

Sprawdź sama możliwości fitomelatoniny! / fot. materiały prasowe

Badaczką, której udało się wydobyć fitomelatoninę z roślin w postaci olejowego ekstraktu i opatentować tę metodę jest dr Francesca Ferri, właścicielka firmy Effegilab, tworzącej kosmetyki na bazie fitomelatoniny. Jej hasło przewodnie brzmi: „Natura jest synonimem wiedzy”.
Fitomelatonina ma między innymi działanie antyoksydacyjne, nawilżające, odżywiające i przeciwstarzeniowe. Reguluje aktywność gruczołów łojowych, wspomaga mikrokrążenie skórne, a także regeneruje podrażnioną skórę.
Zabiegi z wykorzystaniem fitomelatoniny są teraz jednymi z chętniej wybieranych
i skuteczniejszych na rynku. Fitomelatonina jest pochodzenia naturalnego.
Nie zawiera konserwantów ani chemicznych barwników, więc może być stosowana w preparatach dermatologicznych. Ponadto posiada funkcję równoważącą, która odpowiada za przywracanie prawidłowej pracy gruczołów łojowych, dzięki czemu może być stosowana do wszystkich rodzajów skóry, także problematycznych.
To substancja, która harmonizuje działanie organizmu, wpływając na jakość naszego życia.
Właścicielka gabinetu Divia, mgr Marta Mendel, poleca zabieg z fitomelatoniną
ze względu na właściwości substancji, takie jak świetna kompatybilność biochemiczna z organizmem ludzkim. Zabieg na bazie fitomelatoniny polecany jest do skóry wymagającej głębokiego odżywienia i relaksu. Głównym jego elementem jest masaż rewitalizujący, wykonywany mocno rozgrzanymi, mokrymi dłońmi z wykorzystaniem Lipogelu. Dzięki niewielkim rozmiarom cząstek, w trakcie tego masażu fitomelatonina przenika do skóry właściwej, chroniąc ją przed niekorzystnym działaniem promieniowania ultrafioletowego.
Ponadto działa rewitalizująco, dając efekt rozświetlenia i umożliwiając powrót do niezwykłej witalności i równowagi.
W krakowskim gabinecie kosmetycznym Divia wykonacie kompleksową rewitalizację twarzy, opartą na produktach Effegilab. Zabiegi antiaging z wykorzystaniem fitomelatoniny można doskonale wykorzystać na wiosnę, kiedy chcemy rozbudzić cerę po zimie i dodać jej blasku. Wiosna jest idealnym czasem na metamorfozy, więc warto wypróbować coś nowego.

Gabinet kosmetyczny Divia Mgr Marta Mendel
ul. Bratkowa 11, 30-001 Kraków
tel. 601 550 407

http://www.divia.pl/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ