Wednesday, July 24, 2024
Home / POLECAMY  / TOP 10: Fitness na YouTube – z kim warto ćwiczyć?

TOP 10: Fitness na YouTube – z kim warto ćwiczyć?

A ty masz swój ulubiony kanał?

Fitness na YouTube - z kim warto ćwiczyć?

Fitness na YouTube - z kim warto ćwiczyć? / fot. LUNA ACTIVE FITNESS / unsplash

Nie lubisz siłowni? Największą zaletą kanału fitness na YouTube jest to, że możesz ćwiczyć bez wychodzenia z domu. Sprawdź nasze rekomendacje z kim ćwiczyć w domu

 

Fitness na YouTube — z kim ćwiczyć w domu?

Monika Kołakowska

Monika jest trenerką fitness, która od wielu lat prowadzi własny kanał na YouTube. „Nowa ja” „#doświąt” „Szybka forma” „Metamorfoza” — to tylko niektóre z jej wyzwań, które udostępnia na kanale. Ponadto dzieli się z subskrybentami tajemnicami na temat zdrowego menu.

Burn It by Niedobylska

Agnieszka Niedobylska z kanału Burn It by Niedobylska jest zwyciężczynią konkursu na trenera roku 2020. Na swoim kanale angażuje się w przekazywanie poprawnych umiejętności ćwiczeń oraz propozycji treningowych do wykorzystania zarówno w domu i na siłowni.

Agata Zając

Agata to pasjonatka ćwiczeń fizycznych i trenerka fitness. Na jej kanale znajdziesz ćwiczenia między innymi na brzuch i pośladki. Wiele z propozycji jej programów treningowych możesz wykonywać bez dodatkowego sprzętu.

Codziennie Fit

Kanał należy do Marty, która jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jeśli interesuje cię zdrowy tryb życia, chcesz zacząć ćwiczyć i dobrze się odżywiać, ten kanał jest dla ciebie idealny. Jej ćwiczenia są bezpieczne, a zarazem skuteczne.

 

Ola Żelazo

Dla tych, którzy preferują delikatniejszą formę ćwiczeń, kanał Oli jest idealnym wyborem. Nagrywa treningi pilatesu, praktyki jogi oraz ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Na swoim kanale pisze, „Znajdziesz tu entuzjazm, łagodność i wsparcie”.

Zuzka Light

Jest czeską trenerką, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych. Na jej kanale można znaleźć krótkie filmy, które zawierają do 15 minut ćwiczeń, w których stawia przede wszystkim na intensywny wysiłek fizyczny.

Lilly Sabri

Lily z kanału Lilly Sabri jest fizjoterapeutką, której celem jest zachęcanie ludzi do zwiększania ich pewności siebie, niezależnie od ich rozmiaru i poziomu sprawności. Wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie i umieszcza je w przewodnikach, filmach z ćwiczeniami i nie tylko.

 

Zobacz koniecznie: Czemu orgazm trwa tak krótko? 5 sposobów, jak osiągnąć, przedłużyć i ulepszyć Wielkie O

 

Pamela Reif

Na swoim kanale udostępnia filmy z ćwiczeniami o różnych poziomach trudności, to sprawia, że każdy znajdzie u niej coś dla siebie. Dodatkowo na Instagramie, w każdą niedzielę zamieszcza darmowe harmonogramy treningów. Różne wersje — dla początkujących, 30-minutowe oraz 45-minutowe.

Tiffany Rothe

Na swoim kanale zamieszcza zabawne i efektowne ćwiczenia, które możesz łączyć i dopasowywać, tak aby pomogły ci zredukować tkankę tłuszczową, napiąć pośladki, zmniejszyć talię i wzmocnić plecy i ramiona.

Chloe Ting

Wyzwania, które proponuje na swoim kanale, są dobrze znane na całym świecie. Internauci bardzo chętnie chwalą się zmianami fizycznymi, jakie zaszły po ćwiczeniach z nią. Na jej kanale co tydzień można znaleźć nowe filmy z treningami oraz przepisy na zdrowe odżywianie.

Zobacz też: #zostańwdomu: 3 sposoby na rozruszanie się. Slavica Fitness Dance, Pilates i Joga online

Angelika Kaczyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ