Wednesday, May 22, 2024
Home / Kuchnia  / Fit w pudełku

Fit w pudełku

Znane fitgirls pokochały to rozwiązanie. Wypróbuj i ty!

fitlovebox pudełko firma zdrowa dieta

Dawka zdrowia zamknięta pudełku / fot. materiały prasowe

Codziennie stajemy przed szeregiem wyborów. Podejmowanie decyzji to coraz trudniejsza sztuka. W świecie, w którym jesteśmy bombardowani produktami, których reklamy dosłownie zewsząd nas dopadają ciężko się odnaleźć. A gdyby tak ktoś pomyślał za ciebie i zrobił szybką, ale trafną selekcje tego, co jest dla ciebie dobre? Tak, to możliwe.

fitlovebox pudełko firma zdrowa dieta

Dawka zdrowia zamknięta pudełku / fot. materiały prasowe

W kwestii mody ciężko powierzyć komuś pałeczkę i pobawić się w kopciuszka, który za pomocą magicznej różdżki zamienia swoje zniszczone ubranie w piekną sukienkę, o której jeszcze nie wie, jak będzie wyglądała, ale dzięki czarom pewne jest, że będzie spełniała jego marzenia. Kwestia diety jawi się nieco inaczej. Kolorowe, lifestylowe magazyny nie dają nam spokoju co dzień donosząc pragnącym dbać o swoje zdrowie zgodnie z obowiązującymi trendami kobietom o tym, co warto jeść, a czego nie można. O tym, co nowego i zdrowego pojawiło się w jadłospisie ekspertów od zdrowych diet i boskiego ciała także, a one? One już wychodzą z siebie! Jak tę wiedzę usystematyzować? Co jeść, jeśli ile doradców, tyle porad?

Przyznaj się, masz dość. Dość i poczucie, że choćbyś przeszukała absolutnie wszystkie portale, czasopisma i książkowe poradniki i tak nie będziesz wiedziała wszystkiego! Ba! Będziesz coraz bardziej zagubiona. Z myślą o rozwiązaniu tego problemu powstał FITLOVEBOX.

Czym jest fit pudełko pełne miłości? Subskrybcyjnym boxem dla kobiet zawierającym zdrową żywność. Magiczne pudełka (tak, tak, to wciąż nowość, dla większości prawdziwa magia) przygotowują eksperci, dołączając do produktów opisy i proste przepisy na szybkie i ultraodżywcze dania z nimi w roli głównej.

Współczesna kobieta to zabiegana kobieta z mnóstwem zadań do wykonania każdego dnia i pasji realizowanych wieczorami. Ekspertka, fitgirl i bizneswoman. Właśnie! Pozostawmy ekspertom ich pracę. Współtworzące Fitlovebox są naprawdę godne zaufania, możesz być pewna, że skomponowany przez nie pakiet będzie tym, czego oczekujesz, a na co sama nie masz ani czasu ani wystarczającej wiedzy (bo przecież jesteś specjalistką w innych dziedzinach, prawda? ;).

Co jeszcze tak ekscytuje w idei boxów-niespodzianek? To czysta psychologia! Każdy lubi dreszczyk emocji, który pojawia się podczas otrzymywania prezentów-niespodzianek! Wystarczy wspomnieć gwiazdkową ekscytację, która towarzyszy odpakowywaniu pieczołowicie przyozdobionych pudeł z kokardą. Loveboxy to również każdorazowe zaskoczenie, o które eksperci dbają w każdym szczególe – od opakowania, poprzez zawartość aż po samą ulotkę. Czy możesz spodziewać się czegoś więcej prócz walorów smakowych? Możesz! Ostrego motywatora do zmiany diety i stylu życia!

Dołącz do społeczności kobiet stawiających na kreatywne rozwiązania idące z duchem czasu!

Fitlovebox stworzył także serię miniserialu, gdzie w głównych rolach występują dziewczynki, które w kuchni przygotowują proste zdrowe przepisy. Udowadniają one tym samym, że zdrowe gotowanie jest dziecinnie proste!

Odwiedź Fitlovebox na instagramie i śledź kanał na Youtube!

 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 놀이터추천 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you can find 50910 additional Information to that Topic: miastokobiet.pl/fitlovebox-pudelko/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ