Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Fink zagra koncerty w Polsce

Fink zagra koncerty w Polsce

FINK HardBeliever Tour 2015 na kolejnych 4 koncertach w Polsce!

Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki. Po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 oraz tegorocznym w warszawskiej Stodole, który odbył się w ramach trasy HardBeliever, artysta ponownie zawita w naszym kraju na 4 występach:

19 lutego 2015, Klub Kwadrat, Kraków
20 lutego 2015, Scenografia, Łódź
21 lutego 2015, Parlament, Gdańsk
22 lutego 2015, Eskalup, Poznań

Fink_TommyNLance_2014_2a

FINK to Fin Greenall, czyli brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R’COUP’D, wytwórni nowoutworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, „Hard Believer” obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.

Już w lutym 2015 roku otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo. Niezapomniane wieczory pełen żywej bluesowej muzyki, inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będą to mistrzowskie występy artysty u szczytu swojej twórczosci.

Bilety dostępne od 6 listopada na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

Ceny biletów: 55 PLN i 66 PLN

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ