Monday, May 20, 2024
Home / Moda  / Design  / Top 9 Twoje miejsce na ziemi – Fincomfort

Top 9 Twoje miejsce na ziemi – Fincomfort

Wymarzony dom. Detal, który sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze blasku. Hotel, w którym poczujesz się jak w raju. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, pamiętaj, by otaczać się pięknymi przedmiotami. Znajdź razem z nami swoje miejsce

Fincomfort

Fincomfort / fot. materiał prasowy

Wymarzony dom. Detal, który sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze blasku. Hotel, w którym poczujesz się jak w raju. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, pamiętaj, by otaczać się pięknymi przedmiotami. Znajdź razem z nami swoje miejsce na ziemi. Nr 1 FINCOMFORT.

600 pomysłów na fiński dom

Fincomfort

Fincomfort / fot. materiał prasowy

Dom? Ładny, funkcjonalny i wygodny. Energooszczędny. I koniecznie ekologiczny. Drewniany? Zgoda, ale z twardego, niewymagającego impregnacji, skandynawskiego drewna. Mikroklimat takiego domu nie da się z niczym porównać. Jeśli jeszcze dałoby się go wznieść, powiedzmy w miesiąc… Da się, jeśli zmontować go z gotowych prefabrykatów, produkowanych w Finlandii. Takie właśnie, dopracowane w najdrobniejszych detalach, domy modułowe fińskiego producenta Omatalo oferuje firma FINCOMFORT. Do dyspozycji ma ponad sześćset projektów. Ekologiczny, fiński dom – to jest to!

FINCOMFORT, Warszawa, ul. Stanisława Kierbedzia 4 lok. 321, tel. 508 079 490; sekretariat@fincomfort.pl

Zapraszamy na nasze strony 

www.fincomfort.pl oraz www.finskiedomy.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ