Wednesday, July 6, 2022
Home / Moda  / Trendy modowe  / Filozofia „be”

Filozofia „be”

„Be” czyli żyć w zgodzie z naturą, z pięknem, którego pożądamy, z którego czerpiemy radość. „be” to także magia, która dodaje siły, budzi emocje i skupia uwagę.

Filozofia "Be"

Filozofia "Be"/ fot. belodz.pl

„Be” czyli żyć w zgodzie z naturą, z pięknem, którego pożądamy, z którego czerpiemy radość. „Be” to także magia, która dodaje siły, budzi emocje i skupia uwagę.

Filozofia "Be"

fot. belodz.pl

Biżuteria, którą tworzą przepiękne minerały – onyks, kwarc, różowy kwarc dymny, jadeit, koral, black stone, lapis lazuli, turkus, turkmenit, howlit biały, hematyt, szmaragd, szafir, perły Swarovski, agat, sokole, tygrysie, bawole oko, amazonit, krzemień pasiasty, a także designerskie srebrne i złote przywieszki nadają się nie tylko dla tych, którzy kochają pęd życia, lubią się wyróżniać czy pragną wyrazić siebie, pokochają ją także Ci, którzy po prostu lubią być i otaczać się czarem niepowtarzalnego piękna. Ta biżuteria stanie się wyrazem każdej kobiety. Jedno jest pewne – „be” Cię uzależni.

Filozofia "Be"

fot. belodz.pl

Agat – nauczyciel delikatności i mądrości. Wzmacnia ciało i ducha zapewniając wewnętrzną równowagę. Pomaga w odnalezieniu prawdy i uziemia osoby szczególnie wrażliwe.

Amazonit – kamień o niezwykłej fakturze i głębokim kolorze lazurowego morza, harmonizuje pracę serca oraz pomaga odzyskać równowagę ciała i ducha. Zwiększa wdzięk, komunikatywność i pewność siebie.

Onyks – czyli kamień dla odważnych, jego nazwa „fatalnego klejnotu” kryje w sobie ogromną moc doskonalenia samego siebie, pozwala zajrzeć w głąb duszy i ułatwić drogę do samoświadomości.

Kwarc różowy – zwykle jasnoróżowy, pastelowy, promieniujący delikatną energią. Nazwany kamieniem miłości wzmaga ufność, rozpuszcza zazdrość i rozwija cierpliwość. Kwarc pomaga lepiej zrozumieć otaczający świat.

Kwarc dymny – jednoczy materię z duchem, daje siłę i moc do realizacji marzeń i planów. Wspiera, dodaje odwagi, a także usuwa myślowe blokady.

Jadeit – któremu przypisuje się magiczne właściwości pozwala czerpać siłę, symbolizuje zgodę w miłości, żyje energią naszego ciała.

Koral– Stanowi barierę ochronną przed „złym okiem”. Oddaje dużo swej mocy, ogrzewa ciało, wnosząc harmonię, piękno i czystość. Jest prostą drogą do poznania samego siebie.

Lapis Lazuli – nazywany kamieniem bogów, jest świetnym obrońcą, przynosi szczęście, dobry humor, a także radość. Pomaga w odnalezieniu spokoju, wewnętrznej harmonii. Jednoczy serce i umysł.

Filozofia "Be"

fot. belodz.pl

Turkus – czyli kamień błękitnego nieba, otoczony pogodą umysłu, opanowaniem i siłą psychiczną strzeże przed upadkiem. Jako opiekun ciała i duszy wzmacnia to, co pozytywne osłabiając negatywne emocje.

Turkmenit – idealny dla osób twórczo rozwiązujących problemy i komunikatywnych. Pobudza zrozumienie, pogłębia twórczą ekspresję. Pomaga w odnalezieniu emocjonalnej równowagi i wewnętrznego spokoju.

Howlit biały – postrzegany jako przynoszący szczęście i powodzenie. Stanowi artystyczną inspirację. Stymuluje wyobraźnię i zmysł wyobraźni. Zapewnia wysoki poziom zintegrowania.

Hematyt – umacnia ciało, dodaje odwagi, reprezentuje trwałość, siłę, poświęcenie, ale i atrakcyjność. Idealny jako kamień ugruntowujący. Wzmacnia odporność na stres i wspomaga dotlenienie organizmu.

Szmaragd – pełnia żywiołu i głębi, posiada w sobie dynamizm i tajemniczość. Zachwyca pięknem, kamień jeden z najszlachetniejszych i najbardziej pożądanych.

Szafir – szafir był ulubionym kamieniem Wschodu i wśród wszystkich klejnotów czczony był jako symbol zaklętej mądrości i skarbnica wiedzy wszelakiej. Symbol czystości i nieśmiertelności.

Krzemień pasiasty – inaczej polski diament. Kamień optymizmu. Pobudza do życia, dając energię. Zapewnia właścicielowi spokój i dobrobyt.

Srebrne przywieszki – wykonane z czystego srebra próby 925, dodatkowo rodowane, co chroni je przed uszkodzeniem i pozwala cieszyć się lepszą trwałością. Nasze przywieszki są ręcznie wyrabiane i dopieszczane w profesjonalnej pracowni jubilerskiej.

Uznajemy tylko czyste srebro i złoto, ponieważ pragniemy, aby Twoje ręce zdobiły tylko szlachetne wyroby.

Filozofia "be"

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia: www.belodz.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: miastokobiet.pl/filozofia-be/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ