Sunday, June 16, 2024
Home / Kultura  / Festiwal Wschodzącego Słońca – Sunrise 2012 w Kołobrzegu

Festiwal Wschodzącego Słońca – Sunrise 2012 w Kołobrzegu

Między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu odbędzie się 10. edycja Sunrise Festival, pod hasłem Opus Magnum. W ciągu dziesięciu lat istnienia festiwal stał się największą w Polsce imprezą muzyki house i trance

Między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu odbędzie się 10. edycja Sunrise Festival, pod hasłem Opus Magnum.  W ciągu dziesięciu lat istnienia festiwal stał się największą w Polsce imprezą muzyki house i trance

Jubileuszowa edycja Sunrise Festival będzie szczególna – odbędzie się 10 imprez, w których udział weźmie ponad 60 artystów.

Kołobrzeg – klubowa stolica Polski
Na kilka dni Kołobrzeg z nadmorskiego kurortu, zamienia się w klubową stolicę Polski. Do miasteczka zjeżdżają fani muzyki klubowej z całego świata. Przybywają oni do perły Bałtyku, aby na żywo uczestniczyć w koncertach światowej sławy muzyków.

Cała imprezowa machina ruszy 20 lipca, rozpocznie się wielkim koncertem na kołobrzeskiej plaży, w którym każdy może wziąć udział.

Jubileuszowa edycja!
Jubileuszowa edycja będzie szczególna – odbędzie się 10 imprez, w których udział weźmie ponad 60 artystów. Na scenie pojawią się wykonawcy z czołówek amerykańskich i europejskich list przebojów. Wystąpią też artyści, których przeboje nuciliśmy w latach 80. i 90., a imprezę poprowadzi Marek Sierocki – znany dziennikarz i prezenter muzyczny.

Miasteczko muzyką tętniące
Cała imprezowa machina ruszy 20 lipca, rozpocznie się wielkim koncertem na kołobrzeskiej plaży, w którym każdy może wziąć udział. Dodatkową atrakcją będzie widowisko pirotechniczne połączone z pokazem laserowym. Drugiego dnia muzyczne miasteczko zacznie tętnić muzyką, o godz. 17 swoje umiejętności zaprezentują największe sławy sceny klubowej. Następnego dnia – w niedzielę, na miejscowej plaży rozpocznie się kultowe After Party.

W ciągu dziesięciu lat istnienia festiwal stał się największą w Polsce imprezą muzyki house i trance,podczas której do perły Bałtyku zjeżdżają artyści z całego świata.

Muzyka, moda i sztuka
Na kołobrzeskiej plaży, podczas słonecznych dni rządzić będzie nie tylko muzyka! W tym roku organizatorzy zadbają także o estetyczną stronę i ubiór plażowiczów – w poniedziałek rozpocznie się Sunrise Fashion Festival. Z tej okazji odbędą się liczne pokazy mody, warsztaty, wykłady, seanse filmowe i spotkania z cenionymi projektantami. Każdy z trzech dni ukoronuje koncert połączony z pokazem mody.

Podczas Sunrise Festival 2012 za konsoletą wystąpią:
Armin van Buuren
Ferry Corsten
Paul van Dyk
Westbam
Allure
Ashley Wallbridge
Bingo Players
Chuckie
Dash Berlin
Erwin Spitsbaard
Gareth Emery
Giuseppe Ottaviani live act
Jochen Miller
Jordy Dazz
Moguai
Rank 1 live act
Robbie Rivera
Sander van Doorn
Tomcraft
4 Strings

Bilety w sprzedaży od 1 marca, na stronie bileteriamdt.pl.

Daria Różańska

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • czarna 10 marca, 2012

    Polecam Pokoje Gościnne na SUNRISE
    Tel.: 668 225 528

    Każdy pokój z własną łazienką i aneksem kuchennym…blisko amfiteatru…

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ