Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / Festiwal Wina Bachanalia Night & Day 2013

Festiwal Wina Bachanalia Night & Day 2013

Festiwal Wina Bachanalia Night & Day 2013 odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada 2013 roku w Hotelu ZAMEK RYN****. Będzie to IV edycja Festiwalu Wina adresowana nie tylko do sektora branżowego, ale

Festiwal Wina Bachanalia Night & Day 2013 odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada 2013 roku w Hotelu ZAMEK RYN****. Będzie  to IV edycja Festiwalu Wina adresowana nie tylko do sektora branżowego, ale także do Gości hotelowych i koneserów wina, którzy mieli okazję zapoznać się z winami niemalże z całego świata.

Festiwal Wina Bachanalia Night & Day 2013

Zdjęcie 1 z 5

fot. materiał prasowy

Na festiwalowych stoiskach zaprezentują się firmy z branży winiarskiej – przede wszystkim importerzy win, ale obecni będą również wytwórcy sera. Nie zabraknie także mistrzowskiego stoiska cukierniczego z pralinami, bowiem jednym z punktów programu będzie łączenie i serwowanie wina oraz dodatków, które wyśmienicie się z nim komponują.

[Not a valid template]

Tegoroczna edycja została poszerzona o wystawę i degustację nocną, w dniu 23 listopada. To bardzo dobra propozycja na spędzenie piątkowego wieczoru w dobrym towarzystwie . Zwiedzając festiwalowe stoiska będzie można zdobyć bogatą wiedzę na temat win, ich pochodzenia, sposobu podawania, smaku, koloru, producentów i ich historii. Festiwal ma na celu poszerzenie wiedzy winiarskiej w naszym regionie. Będzie także możliwość, aby wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez fachowców w zakresie win. Podczas Festiwalu odbędzie  się też konkurs na „Najzacniejsze Wino”. Nagrodą  będzie Pierścień KOMTURA. Festiwal zakończy się Biesiadą u Bachusa na zamkowym dziedzińcu z muzyką na żywo.

Hotel Zamek – Ryn ul. Plac Wolności 2, 11-520 Ryn, telefon: +48 87 429 70 00

Zapraszamy na naszą  stronę internetową: www.zamekryn.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ