Wednesday, April 24, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Festiwal Rok Kobiet szuka superbohaterek i superbohaterów! Rusza nabór dla wolontariuszy

Festiwal Rok Kobiet szuka superbohaterek i superbohaterów! Rusza nabór dla wolontariuszy

Stwórz z nami najlepsza na świecie imprezę mocy dla kobiet!

festiwal rok kobiet 2018

Festiwal Rok Kobiet 2018 już w październiku w Krakowie

Chcesz współtworzyć najfajniejszą w Krakowie imprezę mocy? Chcesz osobiście poznać osoby, które na co dzień inspirują tysiące Polek? Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w redakcji kobiecego magazynu? Chcesz nabrać doświadczenia w organizacji eventów? Czytaj dalej, jeśli CHCESZ

 

Fundacja Miasto Kobiet poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy na Festiwal Rok Kobiet 2018, 20 października 2018 r. w Krakowie.

Poszukujemy wsparcia m.in. przy:

– obsłudze recepcji,
– opieki nad VIPami i partnerami,
– tworzenia relacji do mediów społecznościowych,
– obsłudze technicznej.

Zapraszamy osoby, które są:

– słowne,
– kreatywne,
– energiczne,
– odpowiedzialne,
– fajne.

W zamian gwarantujemy:

– po owocnej współpracy zaświadczenie o odbyciu wolontariatu,
– poczęstunek w dniu trwania imprezy,
– gadżet fundacyjny,
– kosmetyczny/książkowy upominek.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w naborze, napisz parę słów o sobie na fundacja@miastokobiet.pl. W temacie wiadomości napisz „frk2018” lub zadzwoń: 12 294 11 82. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 8 października 2018 r. Nie możemy doczekać się, aby Ciebie poznać!

Zapraszamy osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat za pisemną zgodą rodzica lub prawnego opiekuna i które będą dyspozycyjne minimum jeden dzień podczas trwania Festiwalu Rok Kobiet. Nie oczekujemy doświadczenia w pracy przy organizacji imprez. Z wolontariuszami podpisujemy umowę.
Wolontariuszki i wolontariusze pracować będą w grupach pod nadzorem koordynatorek. Fundacja Miasto Kobiet nie pokrywa kosztów dojazdu oraz zakwaterowania. Większość obowiązków poznacie podczas spotkania organizacyjnego oraz obowiązkowej odprawy na dzień przed rozpoczęciem Festiwalu Rok Kobiet 2018. O terminach powiadomimy mailowo.

Festiwal Rok Kobiet 2018

Festiwal Rok Kobiet to niemal całodniowa impreza mocy. Spotykamy się z kobietami, które na co dzień inspirują tysiące Polek i razem obchodzimy stulecie nadania praw wyborczych. Z dumą, radością i bez kompleksów.

W programie imprezy: panel dyskusyjny, mowy mocy, pokazy mody, koncerty, stand-up i przestrzeń wystawiennicza z najciekawszymi markami. Zapisz się już teraz i nie przegap najfajniejszej imprezy tej jesieni! Wstęp na #festiwalrokkobiet2018 jest bezpłatny. Dowiedz się więcej o formule Festiwalu Rok Kobiet.

Co: Festiwal Rok Kobiet 2018
Gdzie: Sheraton Grand Krakow
Kiedy: 20 października 2018, od godz. 12.00 do 21.30

15. spotkanie Klubu Miasta Kobiet [maj 2017] / fot. Beata Majka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ