Saturday, July 13, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Czy feromony naprawdę działają na kobiety i mężczyzn?

Czy feromony naprawdę działają na kobiety i mężczyzn?

Marzysz o wprawieniu partnera w osłupienie? Wypróbuj magiczną moc feromonów.

feromony sex shop

Skuteczność feromonów - hit czy kit? / fot. materiały prasowe

Jakie jest działanie feromonów?

feromony sex shop

Skuteczność feromonów – hit czy kit? / fot. materiały prasowe

Środki tego typu powodują pewne działanie. Jeśli zależy nam na tym, by nasza wrodzona nieśmiałość odeszła w cień, na pewno próbujemy temu jako zaradzić. Niepewność może wynikać z niskiej samooceny, niedowartościowania, a to często jest następstwem nieumiejętności nawiązywania relacji z ludźmi, którzy nas otaczają. Jest to swego rodzaju zamknięte koło. Dlatego, że proces może wyglądać zupełnie odwrotnie. Brak relacji z ludźmi prowadzi do narastania braku pewności siebie. Dlatego też bardzo dobrym i skutecznym sposobom warto zaufać. Feromony to naturalne substancje, które mają bardzo wiele pozytywnych cech.

Czy feromony są uniwersalne?

Substancje tego rodzaju nie są uniwersalne. Wprawdzie cel jaki dzięki nim osiągamy jest taki sam to jednak ważne jest by odpowiednio dobrać preparat. Rozróżnić należy zarówno feromony damskie, jak i męskie. Konieczny jest odpowiedni dobór produktu, by można cieszyć się z optymalnych efektów jego działania. W innym wypadku przyjdzie przeżyć nam kolejne rozczarowanie.

Jakie są rodzaje feromonów dla kobiet?

Oferta jest dość bogata i warto przetestować różne opcje. Można zastosować spraye, występują one w formie perfum lub kropli. Feromony szczególnie polecane są wówczas, kiedy mamy problemy z nieśmiałością. Skutecznie eliminują one brak pewności siebie. Zawieranie nowych kontaktów bez wysokiej samooceny jest utrudnione i pozbawia nas szans na przeżycie doznań erotycznych. Szczęście samo z siebie nie będzie nam sprzyjać, warto mu pomagać właśnie korzystając z feromonów, które skutecznie pomagają w zdobywaniu wymarzonych celów.

Działanie feromonów dla mężczyzn w zasadzie jest takie samo, dlatego też trzeba szukać odpowiedniego dla własnych upodobań rozwiązania. Skuteczne spraye, perfumy czy woda toaletowa mogą okazać się nieocenioną pomocą w relacjach z kobietami.

Czy feromony są naprawdę skuteczne?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest stosunkowo prosta. Są one skuteczne pod warunkiem, że będziemy z nich odpowiednio korzystać. Jednak faktem jest, że miłośników tego specyfiku jest coraz więcej. Ze świecą szukać osób, które nie zauważyły poprawy w poczuciu własnej wartości i w rezultacie w relacjach z przeciwną płcią. Feromony wpływają pozytywnie na to jak jesteśmy odbierani, jaki mamy wizerunek w świadomości najbliższych. Dzięki niemu pozbędziemy się kompleksów i o wiele pewniej poczujemy się w towarzystwie osób, na których nam zależy. Przede wszystkim feromony ułatwiają zdobycie uznania i wzbudzają zainteresowanie u płci przeciwnej.

Sięgnij po więcej!

Sięgnij po więcej!

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Olek 8 września, 2016

  Kupiłem w sklepie Sexshop112.pl feormony http://sexshop112.pl/172-feromony Love&Desire dla mężczyzn. Są ładne w zapachu i wydaje mi się, że działają na kobiety jak oczekiwałem.

 • Filip 26 października, 2016

  Polecam feromonu ze sklepu https://www.sexshop-twojafantazja.pl/feromony wysoka jakość.

 • Maja 16 czerwca, 2017

  Czy chcąc zaskoczyć swojego mężczyznę w łóżku lepszym pomysłem nie jest zakup takich gadżetów: https://secretplace.pl/381-maski :-)? Gdy kupiłam feromony, nie zauważyłam żadnych zmian :-(.

 • kattr21 20 listopada, 2017

  Na feromony.pl jest kod rabatowy. Kod: ENHEAGXK
  Dzięki niemu każdy produkt jest 10% tanszy. Na przykład Pheromax za 266zł, zamiast za 296zł.

 • Malikka 7 grudnia, 2018

  O dziwo działają. Chociaż jak kupowałam sobie pierwszy raz to kupowalam głównie z ciekawości bo chciałam sprawdzic czy będzie efekt czy może nie 🙂 I co ciekawe był… Mam do tej pory te feromony:
  https://intymnosc.pl/pl/feromony/671-love-desire-15ml-feromony-damskie.html

  Już w zasadzie drugie opakowanie i ciagle nie mogę się nadziwić w jakim stopniiu podobają się płci przeciwnej. Wypróbujcie bo warto jest się moim zdaniem przekonac.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ