Thursday, July 18, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Czego nie wiesz o feromonach?

Czego nie wiesz o feromonach?

Czy rzeczywiście można zakochać się

Poczujesz się seksowna jak nigdy dotąd! / fot. Pixabay

Czy gdyby ktoś cię zapytał o to, czy zwróciłabyś uwagę na mężczyznę tylko dlatego, że ładnie pachnie, odpowiedziałabyś twierdząco? Zakładamy, że zaprzeczysz, ale czy jesteś pewna swojego osądu?

Poczujesz się seksowna jak nigdy dotąd! / fot. Pixabay

Skąd nasza wątpliwość? Otóż z całą pewnością słyszałaś o feromonach mających za zadanie wyzwalać pożądanie. Ich działanie odbywa się poza dostępem do naszej świadomości, także kiedy już zwróciłaś na konkretnego mężczyznę uwagę, możesz nie mieć nawet pojęcia dlaczego tak się stało. Zwłaszcza, jeśli jego aparycja nieco odbiegała od twojego ideału… Feromony to bowiem substancje chemiczne oddziałujące na głębokie struktury mózgu – ich wydzielanie przez ludzki organizm, a także percepcja odbywają się poza naszą świadomością. Badania udowodniły, że podczas wdychania chemicznego składnika zawartego w męskim pocie, kobiety odczuły wzrost pobudzenia seksualnego. To oznacza, że człowiek rzeczywiście ma zdolność wydzielania substancji działających niczym afrodyzjaki. Tylko czy potrafi z nich korzystać?

To jasne, że same feromony to trochę za mało, by zapewnić sobie sukces i móc cieszyć powodzeniem. Pewien mistrz uwodzenia kiedyś trafnie zauważył, że stanowią one perfekcyjne uwieńczenie całości. Wisienkę na torcie naszej osobowości. Czyli jeśli już zadbamy o takie aspekty jak dobry wygląd, strój i ekspresję, możemy jako dodatek użyć feromonów – dopiero taka doskonała kompilacja zagwarantuje sukces. Nie tylko w życiu uczuciowym, ale i na co dzień.

Odkryj siłę feromonów / fot. Fotolia

Feromony, niezależnie czy naturalne, wydzielane przez ludzki organizm, czy też produkowane syntetycznie, są atrybutem atrakcyjności. Te związki chemiczne, wysyłają „sygnały” do innych osobników tego samego gatunku i zwiększają w ich oczach naszą atrakcyjność. Proste, prawda? W naszym zapachu zawarta jest informacja, która określa stan emocjonalny. To kolejny sygnał dla potencjalnego partnera, mogący świadczyć o tym, że akurat jesteśmy zainteresowani nawiązaniem bliższej relacji. Właśnie na tym opierają swoje działanie feromony.

Jakie wybrać i czy warto? Oczywiście nie chcemy cię namawiać, że bez perfum z feromonami nie poderwiesz żadnego faceta, ale jeśli jesteś zwolenniczką próbowania nowych rzeczy (choćby po to, by sprawdzić, czy działają), to ta decyzja może być jedną z lepszych ; ) Jakie wybrać? Nasza redakcja przetestowała PheroStrong (materiał niebawem pojawi się w portalu Beauty Test). A póki co możecie zobaczyć test perfum PheroStrong na kanale jednej z najpopularniejszych blogerek, zajmujących się tematem seksu, Seksmasterki:

Perfumy z feromonami PheroStrong pomogą zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą poczuć się nieprawdopodobnie sexy, pewnie i zwiększa szanse na nawiązanie intrygujących znajomości. Sprawią, że poczujesz się także bardzo pewna siebie! A jeśli chciałabyś rozpalić ponownie ogień namiętności w stałym związku, to ten seksualny wabik pomoże Ci rozniecić pożądanie w sypialni. Pomoże urozmaicić życie erotyczne, podnosząc poziom podniecenia i pozbawiając wstydu. Taka otwartość i pewność siebie pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się z seksu obu partnerom!

PheroStrong są dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn / fot. materiały prasowe Medica-Group

Tutaj znajdziesz nasz test produktu: http://beautytest.pl/testujemy-pherostrong/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ