Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Feromony BTB dla kobiet i mężczyzn ‒ czy rzeczywiście działają?

Feromony BTB dla kobiet i mężczyzn ‒ czy rzeczywiście działają?

Zapach jest jednym z czynników, które wpływają na to, jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Stosująca feromony kobieta podkreśla też swój seksapil

feromony-miasto-kobiet

Feromony to nie tylko sposób na dodanie sobie męskości / fot. materiały prasowe

Poczucie atrakcyjności jest szalenie ważne dla naszej samooceny i pewności siebie. Dzięki temu stajemy się bardziej odważni, a wraz z tym rośnie nasza efektywność w kontaktach międzyludzkich. Chcąc wpłynąć na te konkretne cechy osobowości, warto postawić na sprawdzone i działające metody. Na przykład na feromony

Czym są feromony BTB?

To preparat polecany osobom, które pragną wzmocnić swoją pewność siebie i bardziej świadomie wpływać na ludzi. Dzięki swojemu zapachowi sprawiają, że inni chcą z nami przebywać. Zmysły ludzkie są wysoce wrażliwe na przyjemne nuty zapachowe, dlatego feromony działają tak dobrze ‒ zawierają naszą naturalną, wzmocnioną woń, w odpowiedniej kompozycji. Ich działanie wpływa pozytywnie na aspekty społeczne, ponieważ ludzie przebywający z osobą, która je stosuje, stają się bardziej otwarci i ufni. Stanowi to zatem korzyść dla spotkań biznesowych, w których kluczowe jest duże zaufanie i otwartość na nowe propozycje. Feromony BTB pozwalają na łatwiejsze zdobycie pozycji lidera oraz sprawiają, że ludzie czują większą potrzebę przebywania z nami i słuchania nas z zainteresowaniem. Jest to także doskonała możliwość na wzmocnienie więzi między partnerami. Stosowanie tego preparatu potęguje doznania erotyczne, umożliwiając większą przyjemność oraz spełnienie.

Feromony dla kobiet ‒ czy mają sens?

Feromony BTB dla kobiet to często wybierany produkt przez osoby, które pragną podkreślić swoją kobiecość. W kontaktach międzyludzkich kluczowy jest nie tylko wygląd, ale również zapach. To właśnie on w głównej mierze wpływa na to, jakie sprawimy pierwsze wrażenie. Stosując te feromony, kobieta zaznacza swój seksapil i staje się bardziej pożądana przez mężczyzn. Czując ten zapach, podświadomie wzrasta ich zainteresowanie i tym samym ciężej jest im przejść obojętnie. Przebywanie w otoczeniu feromonów sprawia, że mężczyźni stają się bardziej rozluźnieni i szczęśliwsi, dzięki czemu zapach ten kojarzy im się pozytywnie, a ich chęć przebywania z kobietą, stosującą dany produkt, znacząco wzrasta. Zabiegają o jej względy  i są na niej bardziej skupieni. Poprawiają się także relacje intymne, ponieważ zapach wzmacnia pożądanie.

Czy produkt jest odpowiedni również dla mężczyzn?

Stosowanie preparatu przez mężczyzn ma duże znaczenie dla ich poczucia wartości oraz atrakcyjności. Feromony BTB dla mężczyzn podkreślają zapach, który wytwarza testosteron. Dzięki temu sprawiają, że pachniemy bardziej męsko, a otoczenie traktuje nas jako osobę bardziej odważną, dominującą i wartą zaufania. Kobiety są wrażliwe na ten zapach i wyrażają większą chęć na spędzanie czasu w jego otoczeniu. To właśnie dzięki zapachowi wielu mężczyzn ma tak duże powodzenie wśród przeciwnej płci. Po zastosowaniu preparatu zauważają oni także wzmożoną ilość flirtów oraz chęci kontaktu ze strony kobiet. Związki zapachowe zawarte w feromonach BTB sprawiają, że kobiety czują się w ich otoczeniu mniej zdenerwowane oraz bardziej beztroskie.

Czy muszą mieć intensywny zapach?

Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników istnieją zupełnie bezwonne feromony, które nie sprawiają żadnych trudności w codziennym stosowaniu. Są one pozbawione dodatków zapachowych, co umożliwia ich aplikację w połączeniu z ulubionymi perfumami. Po użyciu bezzapachowych feromonów nasz naturalny zapach zostaje wzmocniony, nie zaburzając jednocześnie zapachu naszej ulubionej wody kolońskiej lub innych nut zapachowych.

Gdzie można je kupić ?

Dostępność feromonów BTB jest duża, a ich kupno nie sprawia większych trudności. Należy jednak pamiętać o swoim bezpieczeństwie i odpowiednio o nie zadbać. Aby być pewnym produktu, warto zakupić go ze sprawdzonej strony, która będzie charakteryzowała się wysoką jakością preparatów. Jeśli zależy nam na bezwonnych feromonach, które nie będą zaburzać zapachu naszych kosmetyków oraz perfum, dobrym wyborem będzie zakup na przykład z Lareina24.pl ‒ feromony BTB. Dzięki korzystaniu z bezpiecznej strony możemy liczyć na wysoką skuteczność zakupionych feromonów oraz ich prawidłowy skład.

 

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Triss 12 czerwca, 2020

    Nie wierzylam w działanie feromonów, przyznam się. Wydawało mi sie, ze jest to jedna wielka ściema, jednak okazało sie, ze faktycznie takie feromony działanie mają. Głównie w pracy. Nie sprawia, ze od razu staniecie się królami towarzystwa, ale pierwsze wrażenie jest o wiele lepsze. I ludzie sa znacznie bardziej skłonni do współpracy. Mam obecnie te:
    https://intymnosc.pl/pl/feromony/567-love-desire-100ml-feromony-damskie-hit-2014.html

    Love desire, używam normalnie jak perfum na co dzień 🙂

  • BTB 14 marca, 2021

    Bardzo dobry i rzeczowy artykuł na temat feromonów BTB, wielkie dzięki za jego opublikowanie 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ