Tuesday, June 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Felicjańska ambasadorką Être Belle

Felicjańska ambasadorką Être Belle

Zaczynamy odliczanie do uroczystej gali z okazji 10. urodzin Miasta Kobiet. Przedstawiamy Wam pierwszą niespodziankę.

Zaczynamy odliczanie do uroczystej gali z okazji 10. urodzin Miasta Kobiet. Najbliższe trzy miesiące będą wypełnione wieloma atrakcjami i ciekawymi spotkaniami. Pierwszą niespodzianką jest limitowana seria do pielęgnacji twarzy niemieckiej firmy Être Belle, przygotowana specjalnie na urodziny magazynu. Twarzą tej serii została Ilona Felicjańska.

Ilona Felicjańska została ambasadorką limitowanej serii Cleansing Set oraz kremu z serii Golden Skin

Ilona Felicjańska została ambasadorką limitowanej serii kremów Golden Skin oraz zestawu do czyszczenia twarzy Cleansing Set z linii Hyaluronic./ fot. Paweł Sierakowski

W ciągu ostatniej dekady „Miasto Kobiet” budowało swoją pozycję pisząc do kobiet aktywnych, odważnych, które nie obawiały się nazywać rzeczy po imieniu. – Nie uciekaliśmy od trudnych i kontrowersyjnych tematów i nie skupialiśmy się na tak zwanym mainstreamie – mówi Aneta Pondo, założycielka i redaktor naczelna pisma. – Dzięki temu wyrośliśmy nie tylko na medium, ale na miejsce. Wirtualne miasto położone ponad granicami Krakowa i Warszawy, w którym mieszkają ambitni, pewni siebie ludzie, lubiący o siebie dbać i ciągle się rozwijać.

Kosmetyki dla wyjątkowych kobiet

To właśnie zainspirowało firmę Être Belle do stworzenia wyjątkowej serii do pielęgnacji twarzy, składającej się z zestawu do oczyszczania Cleansing Set z serii Hyaluronic z elektryczną szczoteczką oraz odmładzającego kremu z serii Golden Skin. Z okazji 10. rocznicy działalności „Miasta Kobiet” powstały nie tylko wysokiej jakości produkty bez parabenów, skupiono się również na tym, żeby występujące w nich składniki podkreślały wyjątkowość okazji. Mamy więc kwas hialuronowy, złoto, kawior. Mamy również nietuzinkową kobietę, która została twarzą limitowanej serii.

Ilona Felicjańska, podobnie jak magazyn Miasto Kobiet, nie boi się prawdziwych tematów, chce się rozwijać, kocha piękno i widzi je w sobie i w innych. Jak każda kobieta chce podkreślać swoją urodę i wie, jak to robić. Jej doświadczenia życiowe są przykładem na to, że czasem trzeba wrócić do początku, żeby zrobić wielki krok do przodu.

Wybraliśmy Ilonę Felicjańską na ambasadora limitowanej serii Cleansing Set oraz kremu z serii Golden Skin ponieważ jej piękno jest głębokie – mówi Robert Wójcik, Dyrektor Generalny firmy Être Belle w Polsce. – Również jej osobowość wpisuje się w to, co chcieliśmy przekazać swoim klientkom: trzeba zacząć od głębokiego i prawdziwego oczyszczenia, żeby potem lśnić złotym blaskiem.

Czytelniczki „Miasta Kobiet” mogą kupić już teraz urodzinowe kosmetyki Être Belle:

Zestaw do oczyszczania twarzy z kwasem hialuronowym i profesjonalną szczoteczką

Zestaw do oczyszczania twarzy z kwasem hialuronowym i profesjonalną szczoteczką

Zestaw do oczyszczania twarzy z kwasem hialuronowym i profesjonalną szczoteczką / fot. materiał prasowy

oraz

Krem z serii Golden Skin

Krem z serii Golden Skin

Krem z serii Golden Skin / fot. materiał prasowy

Marzena Młynarczyk

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Pingback:Ilona Felicjańska ambasadorką Etre Belle - Etre Belle Polska 15 czerwca, 2015

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ