Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Feeria zmysłów – potęga zapachów

Feeria zmysłów – potęga zapachów

Pobudzić. Uspokoić. Zrelaksować. Ukoić. Uwieść. Zwabić. To wszystko w wiosennej kolekcji Samanta.

fot. materiały prasowe

Pobudzić. Uspokoić. Zrelaksować. Ukoić. Uwieść. Zwabić. To wszystko w wiosennej kolekcji Samanta.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Zapachy są przyjemnością duszy, a zmysł wzroku potęguje ich odczuwanie. Tu i teraz. Kreatorka kolekcji jak zawsze włożyła w swoje dzieła elementy oryginalności i doskonałości.
Lubisz, kiedy mężczyźni padają ci do stóp? Lubisz przygody miłosne? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi: tak, to linia Amor jest zdecydowanie dla ciebie. Dla odmiany Essenza wprowadzi cię na zmysłową ścieżkę flirtu, któremu nie będziesz mogła się oprzeć. Nie zawahasz się ryzykować bez względu na okoliczności. Hypnose zadziała jak magiczny eliksir i zahipnotyzuje partnera. Flowerbomb pobudzi zmysły i wyzwoli bezgraniczną radość, uwolni cię też od twardej rzeczywistości. Romance jest jak lekka otoczka tajemnicy, którą będziesz nosić na swojej skórze. To dopracowane połączenie piękna, elegancji, świeżości. Pewna i czarująca Diva oddaje się pokusie cukierkowej Candy. Linia Intensa to nowoczesny styl w nutach, które wzbudzą w tobie niesłabnące pragnienie odkrywania. Na chwilę odpoczynku i relaksu idealna będzie Essenka – podkreśli spokojną duszę twojej kobiecości, jej piękno.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Oddaj się zmysłowej wolności i odkryj naturalny wdzięk w tonach nowej kolekcji Samanta.
Zapraszamy na: www.samanta.pl, akademiabielizny.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • lena888 1 marca, 2016

    Jak zwykle Samanta zaskakuje piękną bielizną, ale niestety jak dla mnie jest ona po prostu za droga. Nadal pozostanę wierna Sneakr, też w swej kolekcji mają świetną bieliznę, a ostatnio widziała ekstra koronkowe gorsety.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ