Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / 3 sposoby walki z jesienną chandrą z Feema

3 sposoby walki z jesienną chandrą z Feema

Nie tylko zakupy mogą poprawić kobiecie samopoczucie.

fot. materiały prasowe

Ciepłe dni możemy włożyć między wspomnienia, a polska jesień rzadko przypomina tę z pocztówek. Chłód , szaruga, deszcz nie sprzyjają dobremu samopoczuciu, jednak są rzeczy, dzięki którym możesz poczuć się lepiej.

kOBIECO I UNIWERSALNIE Z fEEMA! / FOT. MATERIAŁY PRASOWE

Kobieco i uniwersalnie z Feema! / fot. materiały prasowe

Poziom endorfin w chłodne dni jest niski, dlatego powinnyśmy poszukać szczęścia gdzie indziej niż za oknem. Co pozwala kobietom poczuć się lepiej? Zakupy. Wiemy, że kupno nowego ciucha nie sprawi, że wszystkie twoje problemy znikną, jednak życie podaje nam małe rzeczy, z których warto się cieszyć. My mamy dla ciebie niestandardową propozycję zatracenia się w wirze mody. Niech tym razem przyświeca mu ważna idea. Wyzwanie, które dla ciebie przygotowałyśmy nazwiemy „ociepl relacje jesienią”.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Feema to marka, której dewizą jest podkreślanie indywidualnego charakteru każdej kobiety w zgodzie z naturą. Ich kolekcje mogą pewnie nosić kobiety, które dopiero wkraczają w dorosłe życie, te, które już w nim są, jak również eleganckie panie świętujące jesień swojego życia. Tutaj to uroda kobiety nadaje charakter projektom marki, a nie odwrotnie. Projektantki Feema dbają o każdy, najdrobniejszy szczegół swoich prac, bo wiedzą, że robią to dla innych kobiet. Wraz z Feema przedstawiamy trzy sposoby na walkę z jesienną chandrą (czyli jak uwierzyć w to, że małe rzeczy mogą wiele):

3 sposoby walki z jesienną chandrą z Feema w ramach wyzwania „ociepl relacje jesienią”:

1. Poczuj żywioł: W świecie, w którym królują sieciówki i ślepe podążanie za trendami z blogów zapominamy o swojej niepowtarzalności. Żyjemy iluzją, jakoby każda z nas, niezależnie od walorów fizycznych, wyglądała zjawiskowo w kreacjach top modelek. Błąd! Kluczem do dobrego samopoczucia jest umiejętność poznania siebie i sowich potrzeb tak, by z przyjemnością przekładać tę wiedzę na kreowanie wizerunku. Jesienna kolekcja Feema czepie z jednego z najniebezpieczniejszych i najpiękniejszych żywiołów, jakim jest morze. Wiesz jakie kolory dominują jesienią nad polskim morzem? A może warto to sprawdzić i wybrać spośród ich gamy ten, który podkreśli twoje wyjątkowe piękno? Czy warto igrać z ogniem i zaprzeczać temu, co za oknem, czy jednak czas postawić na stonowane barwy, w których poczujesz się naturalnie i spójnie? Decyzja należy do ciebie. Elegancja i subtelność w Feeme zawsze przeplata się z odrobiną nonszalancji, więc nie obawiaj się nudy! Ociepl relacje z samą sobą i z naturą.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

2. Zadbaj o ciepło rodzinne: Gdy za oknem chłodno, ty możesz zatroszczyć się o temperaturę twojego serca. Jesienią aż marzy się o przytulaniu i bliskości. Doskonałym pomysłem będzie urozmaicenie swojego zakupowego rytuału i wybranie się na łowy z… mamą. Tak, tak, Feeme to idealne miejsce dla kobiet w każdym wieku, w którym i ty i mama znajdziecie sukienkę na co dzień, jak i na większe wyjście. Projekty są uniwersalne i ponadczasowe, dzięki czemu w przyszłości śmiało będziecie mogły wymieniać się ubraniami. Kobiecość to siła, a matka i córka to podwójna siła. Kto powiedział, że z mamą można najwyżej wyjść na spacer do parku? Wspólne zakupy dadzą wam chwilę zapomnienia i pozwolą poczuć przyjacielską więź. Ociepl relacje z innymi.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

3. Celebruj kobiecość: Gdy wszyscy maszerują ulicami opatuleni w kaptury, w dżinsach i puchowych kurtkach, ty… również zadbaj o to, by się nie przeziębić, ale postaw na sukienki! Złam przyjętą zasadę, jakoby kobiecość rodziła się na wiosnę, ją warto celebrować cały rok! Feema została stworzona po to, by podkreślić twoje kobiece piękno. Ciepła kurtka też może podkreślać walory sylwetki. Pamiętaj, że pewna siebie zupełnie inaczej będziesz spoglądała na świat i otaczającą cię szarą rzeczywistość. Tego potrzebuje każda z nas. Ociepl spojrzenie na siebie.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Nie podamy ci gotowej recepty na doskonałe samopoczucie, bo (tak jak w przypadku mody) każda kobieta jest inna, jak inne są jej potrzeby. Pocieszającym jest fakt, że nawet tak drobna inwestycja w swoje piękno, jak zakup nowego ubrania, dla wielu kobiet jest powodem do uśmiechu. Jeśli zatem chcesz poczuć się naprawdę wyjątkowo i odkryć siebie na nowo próbując czegoś zupełnie nowego, odwiedź salon Feema w Krakowie przy ul. Karmelickiej 23. Czekamy na ciebie!

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ