Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Filozofia Mody – Fashion Week Poland

Filozofia Mody – Fashion Week Poland

Fashion Week Poland - tysiące kreacji, dziesiątki pokazów. Zobacz kto wystąpi i co warto zobaczyć podczas tegorocznego tygodnia mody w Łodzi.

fashion week

FashionPhilosophy Fashion Week Poland - Łódź, 26-30 X 2011

Fashion Week Poland – jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce już trwa! Do niedzieli w Łodzi można oglądać pokazy największych polskich projektantów, którzy zaprezentują trendy na sezon wiosna-lato 2012.

fashion week

FashionPhilosophy Fashion Week Poland - Łódź, 26-30 X 2011

Tysiące kreacji, dziesiątki występów – moda niejedno ma imię. Podpowiadamy jak trafić na odpowiedni pokaz podczas Poland Fashion Week – Fashion Philosophy.

 

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali kilka głównych części:

Designer AvenueDesigner Avenue to esencja całej imprezy, część podczas której swoje kolekcje prezentuje czołówka polskich twórców mody oraz goście specjalni, którzy przyjechali do Łodzi z różnych zakątków świata. W tym segmencie tym razem zobaczymy: w czwartek pokaz inauguracyjny i gość specjalny: Custo Barcelona, w dniach kolejnych pokażą się m.in.: Jeremy Scott, Dawid Tomaszewski, Bohoboco, Solar, Michał Szulc, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Zuo Corp oraz duet Paprocki&Brzozowski.

 

OFF Out Of Schedule OFF Out Of Schedule –  w tej części Fashion Week pokazywani są jeszcze nieznani szerszej publiczności, ale dobrze zapowiadający się awangardowi projektanci. Jeśli więc chcesz zobaczyć jak wygląda offowy świat polskiej mody wybierz się w ten weekend na przykład na pokaz Marcina Posiadło, Karoliny Gerlich lub Łukasza Stachowicza.

 

Young Fashion Photographers Now Young Fashion Photographers Now to wystawa, która towarzyszyć będzie pokazom awangardy. Jej celem jest promocja młodych, zdolnych fotografików mody. Zobaczyć na niej można zdjęcia m.in.: Agaty Kasprzak, Antoniny Dolani, Krzysztofa Adamka czy Łukasza Wierzbowskiego

 

ShowroomDodatkowo to w trakcie trwania modowego weekendu można odbyć Szkolenia z zasad prowadzenia biznesu w tej branży lub zajrzeć do Showroomu. Tam na fanów mody czeka nie lada gratka w postaci stoisk projektantów, na których będzie można zakupić kreacje w przedsprzedaży lub z limitowanych kolekcji.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ