Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Najmodniejszy weekend w Polsce – Fashion Show w Galerii Krakowskiej

Najmodniejszy weekend w Polsce – Fashion Show w Galerii Krakowskiej

Zbliża się ważny modowy weekend podczas, którego każdy będzie mógł się zapoznać z najnowszymi kolekcjami. Rusza wiosenny Fashion Show!

Fashion Show

Fashion Show / fot. materiał prasowy

Pokaz wiosennej kolekcji w Galerii Krakowskiej, to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. Nie może zatem zabraknąć na nim najbardziej wpływowych kobiet polskiej blogosfery modowej. Podczas wiosennego Fashion Show (15-17.03.2013) swoje projekty zaprezentują – Alice Point, Jessica Mercedes i Charlize Mystery. Dodatkowo na wybiegu konkurować będą ze sobą małopolskie blogerki modowe. Weekend ten będzie niezwykłą okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami.

Azteckie wzory, czarno-białe paski, etniczne dodatki oraz metaliczne motywy to dominujące elementy nadchodzącego pokazu mody w Galerii Krakowskiej. Wiosenno-letnia kolekcja 2013 zdominowana zostanie przez kobiece pastele i ostre neonowe kolory.

Topowe blogerki modowe

Fashion Show

Fashion Show / fot. materiał prasowy

W ramach tegorocznych pokazów będzie można zobaczyć również stylizacje stworzone przez najbardziej wpływowe kobiety polskiej blogosfery modowej – Alice Point, Charlize Mystery i Jessicę Mercedes. Stworzone przez blogerki kolekcje można podziwiać na terenie Galerii do 17 marca, na poziomie -1. Dodatkowo podczas sobotniego pokazu (16 marca) ich autorki osobiście opowiedzą o inspiracjach jakie towarzyszyły im przy tworzeniu stylizacji.

Prezentując trendy w modzie, w sezonie wiosenno-letnim, zdecydowaliśmy się pokazać również inspiracje pochodzące wprost z modowych blogów. Zaprosiliśmy do współpracy najbardziej znane kobiety polskiej blogosfery. Wiosenny pokaz Fashion Show będzie niezwykłą okazją dla mieszkańców Krakowa do zapoznania z nadchodzącymi trendami – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

 

Konkurs „Blogerki na wybiegu”

Wiosenny Fashion Show to także moda pochodząca prosto z krakowskich ulic. W ramach konkursu małopolskie blogerki modowe zaprezentują na wybiegu specjalnie stworzone na tę okazję stylizacje. Zaprezentowane zestawienia zostaną ocenione przez jury konkursu: stylistkę Galerii – GOShĘ Kusper, projektantki i autorki marki „Zemełka&Pirowska” – Agatę Zemełkę i Annę Pirowską oraz Monikę Gąsiorek-Mosiołek – redaktorkę modową, które wytypują najciekawszą stylizację tego sezonu.

Porady ekspertów

Podczas modowego weekendu klienci Galerii nie tylko będą mogli przekonać się, co będzie hitem tego sezonu, ale także skorzystać z porad jednej z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie modowo-stylizacyjnej Małgorzaty GOShY Kusper. Każda z Pań, będzie mogła nie tylko dopasować fason i kolor kreacji do walorów swojej sylwetki, a także skorzystać z pomocy wizażystów marki Inglot, którzy zadbają o to, by za pomocą odpowiednio dobranego makijażu doprowadzić stylizację do perfekcji. Bezpłatne porady udzielane będą w piątek, sobotę i niedzielę od godz. 14.00 do 19.00.

Program Fashion Show do obejrzenia tutaj

MIASTO KOBIET objęło patronatem medialnym imprezę Fashion Show

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ