Sunday, May 26, 2024
Home / Kultura  / Fashion Show w Galerii Krakowskiej – najmodniejszy weekend w Polsce

Fashion Show w Galerii Krakowskiej – najmodniejszy weekend w Polsce

Fashion Show - pokaz jesiennej kolekcji w Galerii Krakowskiej, to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. Nie może zatem zabraknąć na nim najbardziej wpływowych kobiet polskiej blogosfery modowej.

Fashion Show w Galerii Krakowskiej

Fashion Show w Galerii Krakowskiej / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

Fashion Show –  pokaz jesiennej kolekcji w Galerii Krakowskiej, to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. Nie może zatem zabraknąć na nim najbardziej wpływowych kobiet polskiej blogosfery modowej. Podczas jesiennego Fashion Show (19-22.09.2013) swoje projekty zaprezentują – Alice Point, Macademian Girl i Jessica Mercedes. Dodatkowo na wybiegu konkurować będą ze sobą blogerki i blogerzy modowi z Małopolski. Weekend ten będzie niezwykłą okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami.

II połowa września to idealny moment na przegląd nadchodzących trendów, a tym samym na przyjrzenie się naszym szafom, czy są gotowe na ich powitanie. Kratka, połyskujące tkaniny, cekiny, futrzane wstawki oraz dodatki w rozmiarze XXL to dominujące elementy nadchodzącego pokazu mody w Galerii Krakowskiej, dzięki któremu będzie można dowiedzieć się jaki styl będzie królował w jesienno-zimowej kolekcji 2013/2014.

Fashion Show w Galerii Krakowskiej

Fashion Show w Galerii Krakowskiej / fot. materiał prasowy

Topowe blogerki modowe

W ramach tegorocznych pokazów będzie można zobaczyć również stylizacje stworzone przez najbardziej wpływowe kobiety polskiej blogosfery modowej – Alice Point, Macademian Girl i Jessicę Mercedes. Stworzone przez blogerki kolekcje będzie można podziwiać podczas sobotniego pokazu, ich autorki osobiście opowiedzą o inspiracjach jakie towarzyszyły im przy tworzeniu stylizacji.

Prezentując trendy w modzie, w sezonie jesienno-zimowym, zdecydowaliśmy się pokazać również inspiracje pochodzące wprost z modowych blogów. Zaprosiliśmy do współpracy najbardziej znane kobiety polskiej blogosfery. Jesienny pokaz Fashion Show będzie niezwykłą okazją dla mieszkańców Krakowa do zapoznania z nadchodzącymi trendami – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

Moda z małopolskich blogów

Jesienny Fashion Show to także pokaz mody pochodzącej prosto z krakowskich ulic. Blogerki oraz blogerzy modowi z Małopolski, w czwartek 19 września o godzinie 16.00 otworzą wydarzenie, które potrwa cały weekend. Na wybiegu zaprezentują własne interpretacje nadchodzących trendów. W tym wyjątkowym pokazie wezmą udział: Natalia Przała – autorka bloga mint-bee.blogspot.com, Małgorzata Bęben – autorka bloga curly-affairs.blogspot.com, Łukasz Witek – autor bloga www.true2me.pl, Marta Kiszka – autorka bloga kiszma.blogspot.com, Patrycja Gubała – autorka bloga vividdd.blogspot.com, Anna Pałka – autorka bloga www.hannnah.pl, Patrycja Ewa Nowak – autorka bloga www.mademoisellepatrizia.blogspot.com, Roksana Tekieli – autorka bloga www.roksana-t.pl, Natalia Gorzołka autorka bloga www.otwieramszafe.blogspot.com, Mateusz Pater – autorka bloga mateuszpater.blogspot.com, Katarzyna Konderak – autorka bloga mademoiselle-kate.blogspot.com.

Konkurs „Blogerki i blogerzy na wybiegu”

W ramach konkursu blogerki i blogerzy modowi zaprezentują na wybiegu specjalnie stworzone na tę okazję stylizacje. Zaprezentowane zestawienia zostaną ocenione przez jury konkursu: stylistkę Galerii – GOShĘ Kusper, projektantkę i autorkę marki DRESSAP – Annę Pirowską oraz redaktorkę działu moda Lounge Magazynu, które wytypują najciekawsze stylizacje tego sezonu.

Porady ekspertów

Podczas modowego weekendu klienci Galerii nie tylko będą mogli przekonać się, co będzie hitem tego sezonu, ale także skorzystać z porad jednej z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie modowo-stylizacyjnej Małgorzaty GOShY Kusper. Każda z Pań, będzie mogła nie tylko dopasować fason i kolor kreacji do walorów swojej sylwetki, a także skorzystać z pomocy wizażystów marki Inglot, Sephora i Pease, którzy zadbają o to, by za pomocą odpowiednio dobranego makijażu doprowadzić stylizację do perfekcji. Bezpłatne porady udzielane będą w piątek, sobotę i niedzielę od godz. 14.00 do 19.00.(źródło:materiał prasowy)

Cały program na www.galeria-krakowska.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/fashion-show-jesien-zima-2013-2014/ […]

  • 안전카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/fashion-show-jesien-zima-2013-2014/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ