Thursday, June 13, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / FASHION PEOPLE: MODA ULICY

FASHION PEOPLE: MODA ULICY

Dorota Wróblewska dokonała surowej selekcji przechodniów na Rynku Głównym. Oto przypadkowi modele w nieprzypadkowych stylizacjach

Fashion People na Rynku Glownym w Krakowie

Fashion People na Rynku Głównym w Krakowie, fot. Oliwia Grochal

Fashion People na Rynku Glownym w Krakowie

Fashion People na Rynku Głównym w Krakowie, fot. Oliwia Grochal

Dorota Wróblewska dokonała surowej selekcji przechodniów na Rynku Głównym. Oto jej nowy pomysł na album „Fashion People”, którego premiera planowana jest na czerwcowy Warsaw Fashion Street.


 

MODA ULICY
Przypadkowi modele w nieprzypadkowych stylizacjach to pomysł Doroty Wróblewskiej na książkę o modzie ulicznej „Fashion People”, której premiera planowana jest na czerwcowy Warsaw Fashion Street. Nad zdjęciami do książki pracują fotografowie z całej Polski, którzy na ulicach swoich miast „polują” z aparatem na ludzi wyróżniających się z tłumu.
– Niektórzy uważają, że w książce będą sami snobi. Ale nawet jeśli tak będzie, to co w tym złego. Znam kilu snobów, którzy mają dużo do powiedzenia na temat mody i mam nadzieje, że wyrażą zgodę na publikacje swojego zdjęcia – mówi pomysłodawczyni akcji, która jest wpływową producentką pokazów mody, autorką poczytnego bloga www.dorotawroblewskablog.pl i dyrektor artystyczną platformy sophisti.pl.
Zobaczcie kogo Dorota Wróblewska wyłowiła z tłumu na Rynku Głównym w Krakowie.

[DP]


Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ