Friday, March 1, 2024
Home / PARTNER MK  / Fashiola.pl – wyszukiwarka mody online

Fashiola.pl – wyszukiwarka mody online

Pierwsza taka strona w Polsce, która ułatwi ci zakupy online! Tu znajdziesz wszystkie style

www.fashiola.pl

Po sukcesie Kleding.nl, holenderskiej firmy, która rozpoczęła swoją działalność kilka lat temu, nadszedł czas na inne kraje Europy, znak towarowy Fashiola jest już znany w 15 krajach i w końcu nadszedł czas na Polskę.

www.fashiola.pl

Amsterdam, 18 pażdziernika 2017 r.

Oficjalne otwarcie wyszukiwarki mody online w Polsce.

Fashiola.pl pozwala szybko wyszukiwać produkty odzieżowe, obuwnicze i akcesoria z najbardziej znanych sklepów polskich i międzynarodowych, na dodatek mnóstwo tu różnego typu marek. Na Fashiola.pl można łatwo wyszukiwać niezliczone ilości ubrań i butów oraz dodatki i perfumy. Lista sklepów współpracujących z nami jest długa, są to m.in. Douglas, Nike, Zalando, Reserved, Simple.

„Są setki, jeśli nie tysiące sklepów internetowych, ale jak znaleźć idealny produkt w odpowiednim rozmiarze? Dzięki licznym filtrom, które posiada Fashiola.pl, możesz szybko znaleźć produkt, którego szukasz, w odpowiednim rozmiarze, kolorze, materiale i przy najniższej możliwej cenie” prezes Peter Langenkamp.

Firma Fashiola.pl gromadzi ponad 740 000 produktów z 70 internetowych: polskich i międzynarodowych sklepów.

Innowacyjna wyszukiwarka będzie stale zwiększać swoją ofertę, integrując nowe sklepy partnerskie. Planujemy mieć nie tylko te najbardziej znane, ale też mniejsze sklepy, które posiadają ciekawą ofertę również dla klientów indywidualnych.

Strona Fashiola.pl posiada bardzo wyraźny interfejs, wyposażony w wiele filtrów wyszukiwania, które pomagają w łatwych i przyjemnych zakupach odzieży, obuwia i akcesoriów. Strona przeznaczona jest dla całej rodziny, to znaczy, że znajdziesz na niej produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Fashiola.pl jest w stanie informować użytkowników na bieżąco o najlepszych cenach produktów, pod warunkiem, że użytkownik zapisze się na Alert Sprzedażowy. Fashiola.pl umożliwia użytkownikom nie tylko informacje o ofertach specjalnych i obniżkach cen na ulubione produkty. Nasza wyszukiwarka pomaga użytkownikom i fascynatom modowym być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie. Na naszej stronie regularnie publikujemy posty bloga, z których zaczerpniesz inspiracje i dowiesz się o nowinkach ze świata mody.

O firmie Fashiola i Kleding.nl

Fashiola to międzynarodowy znak towarowy, który rozpoczął swoją historię od holenderskiej wyszukiwarki Kleding.nl. Między innymi z Fashiola.pl, Kleding generuje ponad 4 miliony użytkowników miesięcznie, 75 000 transakcji o obrotach 5 milionów euro. Ostatnio, wyszukiwarka została zintegrowana z hiszpańską firmą Mitula Group Limited, dzięki której pozycja Kleding.nl i Fashiola zostały dodatkowo wzmocnione.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Alicja 18 października, 2017

    Robiłam tam zakupy – mega szybko wyszukuje produkty 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ