Sunday, June 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / FASH.LAB by Anna Dudzińska (zdjęcia)

FASH.LAB by Anna Dudzińska (zdjęcia)

FASH.LAB (skrót od FASHION LABORATORY) to mini serie ubrań, będące kontynuacją regularnych kolekcji artystki.

FASH.LAB (skrót od FASHION LABORATORY) to mini serie ubrań, będące kontynuacją regularnych kolekcji artystki.

FASH.LAB by Anna Dudzińska

Zdjęcie 1 z 16

fot. materiał prasowy

 

Tworzone są na bazie eksperymentu materiału z formą. Celem FASH.LAB jest pokazanie, iż moda awangardowa może być także użytkowa. Ubrania te produkowane są w limitowanej ilości, nie stanowią odzwierciedlenia żadnego trendu, a ich kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że można je nosić niezależnie od sezonu.

DUD.ZIN.SKA to marka prowadzona przez Annę Dudzińską, absolwentkę Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej styl można określić jako użytkowa awangarda – zestawia ze sobą różne style i faktury. Inspiracją do jej prac jest nowoczesna architektura oraz wszelkiego rodzaju design. Projektuje również eksperymentalne mini serie ubrań na co dzień pod nazwą FASH.LAB.

Jej dotychczasowe kolekcje zostały wielokrotnie pokazane na stronie głównej portalu NOT JUST A LABEL. Jest półfinalistką Fashion Designers Awards oraz OFF Fashion. Półfinalistka w konkursie MUUSE na najbardziej obiecującego młodego projektanta według Vogue Talents.

[Not a valid template]

Kolekcje Dudzińskiej można było oglądać m.in. na Fashionphilosophy Fashion Week Poland, Fashionclash w Holandii, w strefie Fashione’r na Heineken Open’er Festival czy też na CPD Signatures w Dusseldorfie. Swoje prace również wystawiała w Galerie Joseph w ramach projektu C-Kult w Paryżu.

Jej ubrania zostały pokazane przez najważniejsze portale o modzie i designie t.j.: Trendland, Trendhunter, Fashionising, Design Scene, Design Catwalk, Anatomika itp.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: miastokobiet.pl/fash-lab-anna-dudzinska/ […]

  • 카지노사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/fash-lab-anna-dudzinska/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ