Friday, April 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Farbowanie włosów metodą air touch ‒ cena i inne ważne informacje o zabiegu

Farbowanie włosów metodą air touch ‒ cena i inne ważne informacje o zabiegu

Włosy jak muśnięte promykiem słońca

farbowanie air touch

fot. Ali Pazani / Pexels

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem jakiejś zmiany w swoim wyglądzie? Może przydałaby Ci się wizyta u fryzjera? Zastanawiając się nad wyglądem swoich włosów i tym, co chciałabyś z nimi zrobić, warto rozważyć ich koloryzację. Na czym polega air touch i dlaczego jest nowoczesnym rozwiązaniem?

 

Na czym polega zastosowanie koloryzacji air touch?

Farbowanie metodą air touch polega na aplikacji farby za pomocą precyzyjnego urządzenia ze sprężonym powietrzem. Po rozdzieleniu włosów na kosmyki następuje proces ich farbowania. Fryzjer dokładnie nakłada farbę ‒ warto tutaj dodać, że czasem musi wykonać kilka warstw, aby uzyskać odpowiedni efekt. Jest to zatem świetny sposób na wykonanie pięknego balejażu, ombre, a także sombre. W przypadku tej metody minimalizuje się kontakt farby ze skalpem, co może okazać się bardzo ważne dla osób, których skóra głowy jest wrażliwa.

 

Farbowanie air touch umożliwia także piękne przejście z naturalnego odcienia włosów w delikatne rozjaśnienie. Dzięki niemu efekt może być bardzo naturalny, tak, jakby Twoje włosy były muśnięte promieniami słońca. Ile trwa cały zabieg? Zarezerwuj sobie na niego kilka godzin, najlepiej od 5 do 7. Profesjonalną koloryzację wykona dla Ciebie salon Fast Line Studio. Air touch cena waha się między 860, a 1100 zł ‒ cały cennik możesz zobaczyć na stronie https://fastlinestudio.pl/cennik/farbowanie-wlosow/farbowanie-airtouch/.

Jak dbać o włosy po farbowaniu?

Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jak należy przygotować się do farbowania włosów poprzez połączenie specjalnej, wysokiej jakości farby wraz ze sprężonym powietrzem, najlepiej będzie, jeśli na co najmniej kilka dni przed nim odstawisz używanie kosmetyków służących do stylizacji włosów. Warto również umyć włosy szamponem, który w swoim składzie nie będzie zawierał silikonów, gdyż osadzają się one na włosach. Oczywiście, po takim myciu należy zastosować odżywkę. Po zabiegu trzeba będzie używać kosmetyków pielęgnujących włosy farbowane.

 

Dzięki temu będą one pięknie błyszczały, co podkreśli ich cudowny odcień. Nie należy zbyt często myć włosów, aby zapobiec zbyt szybkiemu wypłukaniu farby. W celu ochrony koloru oraz ogólnej kondycji włosów stosuj również kosmetyki przeznaczone do stylizacji i ochrony termicznej. Wybierasz się na słoneczną plażę? Rozważ założenie kapelusza lub chusty na głowę, by zabezpieczyć włosy przed niekorzystnym działaniem słońca. Unikaj zamaczania ich w chlorowanej lub słonej wodzie, a jeśli już do tego dojdzie, umyj głowę spłukując ją dokładnie.

Air touch w salonie

Farbowanie metodą air touch można wykonywać zarówno na krótkich, jak i długich włosach, choć najbardziej efektownie będzie wyglądało w tym drugim przypadku, szczególnie, jeśli chodzi o ombre i sombre. Możesz uzyskać bardzo naturalne kolory, albo postawić na coś nowoczesnego z zastosowaniem różu, zieleni czy niebieskiego ‒ w ten sposób zwrócisz na siebie uwagę wielu ludzi, zatem tak mocne kolory odpowiednie są szczególnie dla osób dobrze czujących się w towarzystwie, chcących być zauważonymi i lubiącymi przyciągać uwagę innych. Aby wykonać taki zabieg, najlepiej udać się do fryzjera, który zna się na rzeczy.

 

W Fast Line Studio posiadamy samych specjalistów. Nasz mistrz pomoże Ci dobrać odpowiednią fryzurę do Twojego typu urody, kształtu twarzy oraz sylwetki. Pomoże zdecydować się nie tylko na konkretne cięcie, ale także na kolor, który będzie dla Ciebie odpowiedni, a po zabiegu udzieli informacji, w jaki sposób należy dbać o Twoje włosy. Możesz też zakupić u niego od razu kosmetyki potrzebne do ich pielęgnacji i stylizacji mając w ten sposób pewność jak największej dbałości o fryzurę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ