Friday, March 1, 2024
Home / PARTNER MK  / JAK ZAPLANOWAĆ IDEALNĄ GARDEROBĘ

JAK ZAPLANOWAĆ IDEALNĄ GARDEROBĘ

Nie masz się w co ubrać? To przeczytaj!

Stwórz własną szafę kapsułkową! / fot. materiały prasowe

Wciąż rozrastająca się garderoba, dziesiątki wieszaków, możliwości i… poranna rozterka: nie mam się w co ubrać! Znacie to uczucie? Projekt FACTORY FASHION CAPSULE to okazja, aby dowiedzieć się, jak skomponować kapsułkową szafę, w której 30 elementów garderoby pozwoli na stworzenie nawet 100 stylizacji na różne okazje

Stwórz własną szafę kapsułkową! / fot. materiały prasowe

Stwórz własną szafę kapsułkową! / fot. materiały prasowe

Tej wiosny, sieć popularnych w Polsce centrów outletowych FACTORY zaskoczy Was nowym modowym projektem. FACTORY FASHION CAPSULE wyrusza w trasę z początkiem maja. W każdy weekend wraz z porcją wiedzy i inspiracji docierać będzie do kolejnych miast na mapie Polski.
Odwiedzając FACTORY FASHION CAPSULE, poznacie krok po kroku zasady tworzenia własnej kapsułkowej szafy. Pomogą Wam w tym, stworzone przez stylistów, wyselekcjonowane kolekcje pochodzące ze sklepów centrów outletowych sieci FACTORY.

Czegoś takiego nigdy wcześniej nie było w Polsce! Stylistki na co dzień pracujące z gwiazdami i top modelkami w outlecie? Jak najbardziej tak! W projekcie FACTORY FASHION CAPSULE, osobiście przedstawię ideę mody nie tylko na każdą kieszeń, ale i na każdą okazję – komentuje Magdalena Jagnicka, stylistka biorąca udział w FACTORY FASHION CAPSULE.

Stylistki, które na co dzięn ubierają gwiazdy, teraz ubiorą 4 polskie miasta w outlecie / fot. materiały prasowe

Stylistki, które na co dzięn ubierają gwiazdy, teraz ubiorą 4 polskie miasta w outlecie / fot. materiały prasowe

Modowa podróż rozpocznie się w Warszawie, w dniach 7-8 maja. W kolejne weekendy FACTORY FASHION CAPSULE dotrze do Wrocławia (13-15 maja), Krakowa (20-22 maja) i Poznania (27-29 maja).

Idea kapsułkowej szafy wpisuje się w filozofię FACTORY, którą jest zachęcanie do zakupów w stylu smart shopping. Pokazujemy tym projektem, że nasze centra to bogata oferta marek, także z segmentu premium, w cenach obniżonych nawet o 30-70% – mówi Agnieszka Wrońska, Manager Projektu FACTORY FASHION CAPSULE w NEINVER Polska.

Strefa FACTORY FASHION CAPSULE otwarta będzie dla wszystkich zainteresowanych, a na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji! Jedną z nich są dodatkowe zniżki do wykorzystania w sklepach centrów FACTORY, które przydadzą się Wam do skompletowania swojej własnej kapsułkowej garderoby.
Szczegóły dotyczące FACTORY FASHION CAPSULE znajdują się na www.factory.pl oraz na kanałach Facebooku i Instagram FACTORY.

———————————————————————————————————-

KRAKÓW: Już od 20 do 22 maja w Starej Zajezdni krakowianie będą mogli uczestniczyć w warsztatach modowych, prowadzonych w ramach projektu Factory Fashion Capsule. Podczas spotkania ze stylistami mieszkańcy Krakowa będą mogli poznać praktyczne aspekty tzw. kapsułkowej garderoby

Factory Fashion Capsule / fot. materiały prasowe

Factory Fashion Capsule / fot. materiały prasowe

Kapsułkowa szafa to koncepcja minimalistycznej garderoby składającej się z niewielu elementów, ale dająca możliwość stworzenia wielu stylizacji. Dzięki temu możemy oszczędzić dużo czasu, który poświęcamy na codzienne wybieranie odpowiedniego stroju.
Każdy, kto odwiedzi Factory Fashion Capsule dowie się jak z 30 elementów skomponować ponad 100 stylizacji oraz pozna, krok po kroku, zasady tworzenia własnej kapsułkowej szafy. Pomogą w tym profesjonalni styliści oraz wybrane przez nich kolekcje, pochodzące ze sklepów znajdujących się w Factory Kraków – mówi Anna Kusior, koordynator marketingu w Factory Kraków.
Idea i założenia kapsułkowej szafy wpisuje się w koncepcję smart shoppingu, czyli rozsądnych zakupów. Polega na efektywnym kupowaniu – chodzi o to, by nabyć produkty wysokiej jakości w najkorzystniejszej cenie. Bardzo istotne jest przy tym podejmowanie przemyślanych decyzji, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas – tłumaczy Kusior.

Smart shopping to mądre zakupy / fot. materiały prasowe

Smart shopping to mądre zakupy / fot. materiały prasowe

Strefa Factory Fashion Capsule otwarta będzie dla wszystkich zainteresowanych, a na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Jedną z nich będą dodatkowe zniżki do wykorzystania w centrum Factory Kraków.

Wydarzenie na FB

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ