Monday, July 22, 2024
Home / Kultura  / Faceci z sieci

Faceci z sieci

"Faceci z sieci" Katarzyny Gubały to dowcipna opowieść o miłości i dokładny przepis na znalezienie przez Internet ukochanego.

"Faceci z sieci" Katarzyna Gubała / fot. materiał prasowy

"Faceci z sieci" Katarzyna Gubała / fot. materiał prasowy

„Faceci z sieci” Katarzyny Gubały to dowcipna opowieść o miłości i dokładny przepis na znalezienie przez Internet ukochanego.

"Faceci z sieci" Katarzyna Gubała / fot. materiał prasowy

„Faceci z sieci” Katarzyna Gubała / fot. materiał prasowy

Ile razy można wysłuchiwać narzekań, że faceci są jak telefon ─ albo zajęty, albo pomyłka. Ile razy można kląć, że prawdziwych mężczyzn już nie ma? Dość! Należy wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko jak i gdzie dobrych facetów szukać? Ano w internecie. Najlepiej. No i najzabawniej. Do wyboru, do koloru – maminsynki, psychopaci, seksinstruktorzy i macho. Są tam też mężczyźni idealni! Trzeba mieć tylko serce i cierpliwość.

30-letnia Karolina postanawia rzucić wyzwanie losowi i… zakochać się w odpowiednim mężczyźnie. Nie pijaku, nie łajdaku, ani brzydalu, ani fajtłapie. Najpierw analizuje swoich dotychczasowych partnerów i na podstawie wysnutych wniosków tworzy wizję męża prawie idealnego. Do zadania podchodzi metodycznie, jak do biznesplanu – w końcu chodzi o jej przyszłość! Krok po kroku opracowuje misterny plan znalezienia faceta.

Chłodno, z dystansem, ale też z poczuciem humoru bohaterka opisuje, jak nie spaprać sobie życia z kolejnymi napotkanymi męskimi typami i nie związać się z życiowym nieudacznikiem.

Czy mężczyzna prawie idealny istnieje? Czy Karolina go odnajdzie w swoim rodzinnym Wrocławiu? Czy można szukać faceta za pomocą rozumu i jasno sprecyzowanych kryteriów? (źródło: Czarna owca)

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Row16y12 27 października, 2013

    Genialna książka. Fajnie, że o niej napisaliście. Dostałam ja od swojego chłopaka i całą drogę w pociągu śmiałam się jak wariatka. Naprawdę doskonała książka dla rozrywki i nie tylko. Radość, życie i problemy przeplatają się tutaj, ale i tak serce jest najważniejsze. Polecam gorąco

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ