Saturday, June 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Excellent Keria – interesująca armatura uznanej marki

Excellent Keria – interesująca armatura uznanej marki

Marka Excellent cieszy się uznaniem i popularnością. Tworzona przez nią armatura łączy w sobie funkcjonalność, najwyższą jakość i oryginalny design. Jeżeli więc czeka nas remont łazienki, warto zapoznać się z ofertą tej marki. Szczególnie seria

Wnętrze łazienki

Armatura łazienkowa/ fot. materiały prasowe

Marka Excellent cieszy się uznaniem i popularnością. Tworzona przez nią armatura łączy w sobie funkcjonalność, najwyższą jakość i oryginalny design. Jeżeli więc czeka nas remont łazienki, warto zapoznać się z ofertą tej marki. Szczególnie seria Excellent Keria, którą możemy znaleźć np. w sklepie internetowym viverto.pl, zasługuje na uwagę, jeżeli chcemy urządzić łazienkę w eleganckim i jednocześnie minimalistycznym stylu

Wyjątkowa seria – Excellent Keria

Urządzając łazienkę, musimy podjąć wiele ważnych decyzji. Jedna z nih dotyczy wyboru armatury. Wbrew pozorom wybór baterii umywalkowej lub baterii wannowej, prysznicowej czy też prysznicowo-wannowej, może okazać się stosunkowo trudnym zadaniem. Wybierając konkretne modele, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Między innymi ważna jest funkcjonalność, kształt, kolor, wielkość, czy też odporność na zarysowania i zabrudzenia.

Kiedy musimy podjąć decyzję odnośnie tego, jakie baterie kupić, zwróćmy uwagę na Excellent Keria, serię, która wyróżnia się na tle innych produktów. Czym? Przede wszystkim jakością, designem i różnorodnością produktów. Wybierając tę armaturę, możemy być pewni, że spełni ona nasze wymagania. Dodatkowo, ze względu na dostępność produktów w kilku kolorach, da się je z łatwością dopasować do różnych aranżacji.

 

Nowoczesne baterie/ fot. materiały prasowe

 

Jakie produkty znajdziemy w serii Keria?

Wybór jest stosunkowo szeroki. Excellent Keria to seria obejmująca baterie umywalkowe, prysznicowe, oraz wannowe, a także zestawy prysznicowe. Dzięki takiej różnorodności nie będziemy mieli problemów z dobraniem produktów, które będą odpowiadały naszym potrzebom. Zarówno, jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i design.

Przykładowym produktem z tej serii jest np. czterootworowa bateria wannowa. Elegancki, minimalistyczny design świetnie się sprawdzi w łazienkach urządzonych w nowoczesnym stylu. Co więcej, model cieszy się dużą popularnością również dzięki swojej funkcjonalności.

Z kolei zestaw prysznicowy Rain Keria Excellent to doskonały wybór dla każdego, kto chce mieć w swojej łazience deszczownicę. Tym co cechuje ten model są: regulowany drążek, montaż natynkowy, mosiądz jako główny materiał wykonania. Jest to wysokiej jakości armatura, która doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich łazienek.

Ciekawym rozwiązaniem, które znajduje się w ofercie marki Excellent, są również baterie wannowe wolnostojące. Oryginalna armatura tego typu może stać się ciekawym elementem wystroju. Wykonana z mosiądzu, o barwie chromu, posiadająca przełącznik ciśnieniowy oraz głowicę ceramiczną Hydroplast, może stanowić designerskie, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne wykończenie łazienki.

Na koniec warto wspomnieć również o baterii wannowej Keria Chrom. Jest to idealny przykład pokazujący, jakie cechy łączy w sobie armatura Excellent. Najwyższa jakość komponentów, funkcjonalność oraz harmonijne wzornictwo – to właśnie bateria wannowa Keria Chrom. Całość została wykonana z chromowanego mosiądzu, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu korzystanie z tej baterii to czysta przyjemność.

 

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ