Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Ewa Minge – elegancja i oryginalność – kolekcja wiosna/lato 2013

Ewa Minge – elegancja i oryginalność – kolekcja wiosna/lato 2013

Po raz kolejny projektantce udało się zachować równowagę pomiędzy elegancja, oryginalnością, a poszukiwana przez nowoczesne kobiety użytecznością. Kolekcja SS 13 to ultra kobiece kroje przedstawione zarówno w dopasowanych do sylwetki sukienkach jak i bardziej swobodnych

Eva Minge kolekcja wiosna/lato 2013

Eva Minge kolekcja wiosna/lato 2013 / fot. materiał prasowy

Po raz kolejny projektantce udało się zachować równowagę pomiędzy elegancja, oryginalnością, a poszukiwana przez nowoczesne kobiety użytecznością. Kolekcja SS 13 to ultra kobiece kroje przedstawione zarówno w dopasowanych do sylwetki sukienkach jak i bardziej swobodnych casualowych tunikach.

Eva Minge kolekcja wiosna/lato 2013

Eva Minge kolekcja wiosna/lato 2013 / fot. Sebastian Cviq

Dla romantyczek przygotowane zostały rozkloszowane sukienki koktajlowe pokryte delikatnymi zdobieniami, rodem z lat 60 tych. Dla aktywnych kobiet ceniących klasyczne piękno Ewa zaprojektowała klasyczne sukienki, które idealnie współgrają z dopasowanymi żakietami. Duża ilość modeli, pozwala na swobodne łączenie ich ze sobą i stworzenie indywidualnego looku. Starannie dobrane szlachetne włoskie tkaniny i perfekcyjnie skrojone formy tworzą harmonijne połączenie nadające kreacjom wyjątkowy charakter.

Eva Minge kolekcja wiosna/lato 2013

Eva Minge kolekcja wiosna/lato 2013 / fot. Sebastian Cviq

Największą niespodzianka kolekcji SS13 jest powrót jeansów marki Eva Minge. Dopracowany krój, podwyższony stan i dodatkowa linia szwów sprawia, że jeansy staja się druga skóra idealnie podkreślająca kobiece kształty. Super skiny jeans, w kolorze ultra marine są prawdziwym hitem tej wiosny, klasyczne niebieskie i czarne rurki nadają się zarówno na co dzień jak i na bardziej wyszukane okazje. Całość kolekcji dopełniają skórzane kurtki, które zachwycają delikatnością i precyzja odszycia. Idealne zastępstwo dla marynarek na wiosenne wieczory.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ