Thursday, July 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Nowa ambasadorka marki Nessi

Nowa ambasadorka marki Nessi

Nową ambasadorką polskiej marki obuwniczej Nessi została Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014.

Buty Nessi znane są Klientkom w Polsce i za granicą od 8 lat. W opinii wymagających użytkowniczek uchodzą za bardzo wygodne, wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów, zgodnie z obowiązującymi w modzie obuwniczej trendami. 

nessi

Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014 / fot. materiał prasowy

Kolekcja na sezon jesień 2015/ zima 2016 jest już gotowa i zgodnie z hasłem „klasycznie, ale z pazurem” powinna znaleźć uznanie kobiet ceniących ponadczasowy casual, jak i fashionistek lubiących buty o nieco awangardowym wyglądzie. Jedno jest pewne, że wszystkie modele będą, jak dotąd , bardzo wygodne.

Konsekwencją wspomnianej wyżej zasady jest wybór ambasadorki kolekcji, którą została Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, kobieta klasyczna – jak na miss przystało, ale z pazurem, ambitna, miła , energetyczna, zawsze uśmiechnięta.

Oficjalna premiera kolekcji na sezon jesień 2015/zima 2016 połączona z dużym pokazem planowana jest na sierpień 2015, a obecnie trwają intensywne przygotowania do wizerunkowej sesji zdjęciowej z udziałem ambasadorki oraz planowanie kampanii promocyjnej z aktywnym udziałem biura Miss Polski. Jesień i zima w branży obuwniczej zapowiadają się ciekawie.
www.nessi.com.pl.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ