Sunday, May 26, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Event godny Victoria’s Secret!(zdjęcia)

Event godny Victoria’s Secret!(zdjęcia)

Tak właśnie media okrzyknęły tegoroczną imprezę zorganizowaną przez „Fashion Magazine” oraz firmę MARILYN.

Tak właśnie media okrzyknęły tegoroczną imprezę zorganizowaną przez „Fashion Magazine” oraz firmę MARILYN.

Wielka Gala Fashion Magazine i MARILYN

Zdjęcie 1 z 5

fot. WAP Studio

Wieczór 10 października 2013 roku na długo pozostanie w pamięci tych, którzy w nim uczestniczyli. To właśnie wtedy, podczas wielkiej gali w warszawskim Soho Factory, przyznano nagrody dla najlepiej ubranych celebrytów i osób związanych z show-biznesem. Na imprezie pojawiły się także osoby prowadzące blogi poświęcone modzie.

Statuetki dla najlepiej ubranych odebrali między innymi Katarzyna Zielińska, Maciej Stuhr, Beata Tadla czy Michał Żebrowski.

Jednak punktem kulminacyjnym wieczoru, na który z niecierpliwością czekano, był pokaz nowej linii produktów pończoszniczych MARILYN zaprojektowanych przez samą Patrizię Gucci. Podczas prezentowania tej limitowanej linii „biżuterii dla nóg” (jak już okrzyknięto kolekcję), modelkom na scenie towarzyszyła gwiazda największego formatu – Edyta Górniak, która wykonała trzy swoje piosenki w zupełnie nowej aranżacji („Dotyk”, „Jestem kobietą” oraz anglojęzyczną „Consequences”). Show, jakie zaprezentowała piosenkarka (której towarzyszyli tancerze z grupy Volt), zachwyciło zgromadzoną w Soho Factory publiczność. Przyznać trzeba, że Edyta Górniak oraz MARILYN okazały się największą atrakcją wieczoru, a gwiazda była najczęściej fotografowaną celebrytką na imprezie. I nic dziwnego – prezentowała się wyjątkowo pięknie, w czarnej kreacji i pończochach z kolekcji „Patrizia Gucci for MARILYN” (wzór pończoch G03).

[Not a valid template]

Po części oficjalnej reporterzy mieli okazję porozmawiać z nagrodzonymi, przeprowadzić wywiady z Edytą Górniak (która na imprezie została do samego końca), a także wykonać dodatkowe zdjęcia linii produktów „Patrizia Gucci for MARILYN” i porozmawiać z samą projektantką. Dziennikarze i blogerzy modowi zwrócili uwagę na niezwykłe detale, o które zadbała Patrizia – kokardki, piękne wykończenia z koronki, subtelne, ale jednocześnie przykuwające uwagę wzory.

Rozmach, z jakim zorganizowano imprezę, profesjonalizm oraz szansa spotkania największych gwiazd polskiego show-biznesu, zrobił wrażenie na uczestnikach eventu. MARILYN i „Fashion Magazine” udowodniły, że w Polsce może odbyć się gala światowej klasy. Teraz pozostaje czekać na kolejną edycję i zastanawiać się, czym zostaniemy zaskoczeni w 2014 roku. Organizatorzy z pewnością postarają się o to, by przebić tegoroczny event!

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: miastokobiet.pl/event-godny-victorias-secret/ […]

  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/event-godny-victorias-secret/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ