Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Eva Minge i ESOTIQ – pokaz kolekcji

Eva Minge i ESOTIQ – pokaz kolekcji

W piątek, 13 września, w showroomie Fashion PR odbyła się prezentacja jesienno-zimowej kolekcji polskiej marki bieliźnianej ESOTIQ i mini-pokaz projektów EVA MINGE i EVA MINGE MILANO. Wspólne otwarcie kolekcji obu marek na sezon jesień-zima nie

W piątek, 13 września, w showroomie Fashion PR odbyła się prezentacja jesienno-zimowej kolekcji polskiej marki bieliźnianej ESOTIQ i mini-pokaz projektów EVA MINGE i EVA MINGE MILANO. Wspólne otwarcie kolekcji obu marek na sezon jesień-zima nie było przypadkowe, ponieważ projektantka współpracuje z marką ESOTIQ od stycznia 2012 roku.

Eva Minge & ESOTIQ

Zdjęcie 1 z 12

fot. materiał prasowy

Kolekcję ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 zaprezentował Piotr Trzciałkowski (Marketing&PR Specialist, Esotiq&Henderson S.A.). Kolekcja marki na obecny sezon to poszukiwanie drzemiących w kobietach pragnień i marzeń ukrytych pod powłoką codzienności. Każda z kobiet ESOTIQ jest inna, ale wszystkie łączy jedno – bycie kobietą! Niekiedy nostalgiczna i zmysłowa, pewna siebie i drapieżna, a jeszcze innym razem delikatna i niewinna. Wszystko zależy od dnia i nastroju. Kolekcja ESOTIQ jesień/zima 2013 to próba odzwierciedlenia wszystkich drzemiących w kobietach uczuć i nastrojów.

[Not a valid template]

W kameralnym gronie dziennikarzy i stylistów, projektantka Eva Minge opowiedziała o prezentowanych na modelkach wzorach z najnowszych kolekcji AW2013. Na szczególną uwagę zasługują płaszcze w panterkę, legginsy ze spódniczką wykonane z imitacji skóry i kostiumy z baskinką. Klasyczne „małe czarne” to propozycja od Eva Minge Milano, czyli nowej młodszej siostry marki Eva Minge stawiającej przede wszystkim na odzież ready-to-wear. Dzięki swojej niepowtarzalności w kreowaniu kolekcji Eva Minge jest rozpoznawalna na całym świecie. Marka istnieje od 20 lat osiągając sukcesy w kraju, jak również na rynku międzynarodowym. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ