Sunday, May 26, 2024
Home / PARTNER MK  / Etui iPhone 14 – wszystko, co warto wiedzieć!

Etui iPhone 14 – wszystko, co warto wiedzieć!

Wygoda i bezpieczeństwo ‒ dwa w jednym

etui iPhone 14

fot. Arnel Hasanovic / Unsplash

Najnowszy model amerykańskiej firmy Apple podbija właśnie Europę. Również w Polsce nowy smartfon cieszy się sporym powodzeniem. Urządzenie, które niedawno miało premierę wymaga zastosowania różnego rodzaju akcesoriów, aby ochronić je przed zniszczeniem. W tekście wyjaśnimy jak dobrać odpowiednie etui iPhone 14, aby z jednej strony zachować jego funkcjonalność, świetny wygląd, ale też zwiększyć poziom zabezpieczenia

 

Najnowszy iPhone 14 kosztuje kilka tysięcy złotych. W kwocie tej otrzymasz sprzęt najwyższej klasy z bardzo zaawansowanym ekranem. Jednak jest on podatny na uszkodzenie mechaniczne, spowodowane np. upadkiem czy wstrząsem. Z tego względu od razu po zakupie musisz znaleźć odpowiednie etui iPhone 14.

Jak dobrać odpowiednie etui iPhone 14?

W jaki sposób znaleźć dobre etui iPhone 14? Przede wszystkim zwróć uwagę na jego wytrzymałość. Odpowiednia ochrona to podstawowa rola takiego case’a. Etui ma chronić przed skutkami upadku, wstrząsu, kontaktu z kamieniami, kurzem itd. Powinno w całkowity sposób uniemożliwić przypadkowe porysowanie ekranu lub obudowy. Ważna jest również odpowiednia ochrona kantów sprzętu – jeżeli ten bez ochrony spadnie na bok, to może się całkowicie rozbić, a jego naprawa stanie się nieopłacalna.

 

Jednak etui iPhone 14 to nie tylko skuteczne zabezpieczenie. Zwróć uwagę na to, czy pokrowiec w pełni umożliwia korzystanie z funkcji telefonu Apple. Nie może zasłaniać aparatu czy ograniczać klikalności przycisków. Ważne jest także odpowiednie dopasowanie do kształtu urządzenia.

Nie zapominajmy również o wyglądzie. Na pewno chcesz, aby Twój nowy iPhone 14 prezentował się znakomicie. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów etui iPhone 14, dzięki którym wybierzesz ten, pasujący do Twojego charakteru i potrzeb.

Jakie etui do iPhone 14 znajdziesz na rynku?

Nowoczesne etui iPhone 14 może być wykonane z materiałów sztucznych, plastików, skóry i podobnych tworzyw. Dostępne są w wersje w pełni zamknięte (armour z ochroną przedniego wyświetlacza czy wallet), a także warianty z ochroną tylnej części i boków. Na rynku są także case’y w wielu wariantach kolorystycznych, albo przeźroczyste – dla każdego, kto nie chce chować swojego Apple iPhone 14 za grubą warstwą tworzywa. Warto zainwestować przy okazji także w szkło ochronne, które zapobiega porysowaniu wyświetlacza czy specjalne etui na obiektyw aparatu (nie ograniczające w żadnym wypadku jego możliwości). Wybór należy do Ciebie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ