Sunday, March 3, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Efekt na lata, czyli zaplanuj swoją urodę

Efekt na lata, czyli zaplanuj swoją urodę

Jak co roku w grudniowych magazynach dla kobiet znajdziecie szereg porad, co zrobić za pięć dwunasta, aby w czasie świąt i na sylwestrowym balu wyglądać szampańsko.

Jak co roku w grudniowych magazynach dla kobiet znajdziecie szereg porad, co zrobić za pięć dwunasta, aby w czasie świąt i na sylwestrowym balu wyglądać szampańsko.

Medycyna estetyczna daje narzędzia do osiągnięcia naturalnie pięknego wyglądu w każdym wieku. / fot. fotolia

Sama udzieliłam kilku takich wywiadów. Już w trakcie ich udzielania miałam refleksję, że tak naprawdę to dobry czas, aby pomyśleć o sobie na dłużej, a nie na jeden wieczór. Nie o to chodzi, żeby co rok gasić pożar. Zwłaszcza, że w tym okresie czasami podejmujemy decyzję o zabiegu pochopnie, bez właściwej konsultacji. A co gorsza, decydujemy się na wykonanie go przez niekompetentne osoby, często niebędące nawet lekarzami. Później niestety okazuje się, że efekt długo nie pozwala nam spojrzeć w lustro lub znajomi zaczynają na nas dziwnie patrzeć. Takie sytuacje sprawiają, że medycyna estetyczna bywa postrzegana przez pryzmat niefortunnych przypadków unieszczęśliwionych kobiet o przebudowanych, zmienionych twarzach, a także przez pryzmat tzw. zabiegów lunchowych.

Na bazie tej refleksji chciałabym zachęcić do systematycznej dbałości o skórę twarzy i ciała. Medycyna estetyczna daje narzędzia do osiągnięcia naturalnie pięknego wyglądu w każdym wieku. Sukces jest możliwy przy spełnieniu kilku warunków. Po pierwsze, dobrze wykształcony lekarz, po drugie, dobre preparaty i urządzenia, po trzecie, systematyczność. Właśnie – systematyczność. Twarz z czasem zmienia się na wszystkich poziomach. Zmienia się skóra, tkanka podskórna, zmieniają się nasze mięśnie i kości. Lekarz, planując zabiegi, powinien brać pod uwagę wszystkie te zmiany.

Powinien tak zaplanować zabiegi, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał skóry. Dla osiągnięcia właściwych efektów potrzebne są zarówno zabiegi laserowe, jak i zabiegi z użyciem fali RF, bez pomijania mezoterapii skóry i stosowania wypełniaczy. Jakość każdego działania, którego cel jest odległy, wymaga planu i systematyczności. Uwierzcie, że taki plan na lata pozwoli Wam cieszyć się każdego dnia z efektów, a zaoszczędzone
przy okazji fundusze przeznaczycie na realizacje swoich marzeń. Zapraszam do śledzenia moich felietonów w kolejnych numerach Miasta Kobiet. Pokażę w nich korzyści płynące z poszczególnych zabiegów.

ewa-rybicka3Dr Ewa Rybicka

Estetica Nova Klinika Medycyny Estetyczej, Warszawa, ul. Opaczewska 43 lok. 4, tel. 505 301233, 22/ 415 70 90, www.esteticanova.com.pl

 

 

 

 

 

 

materiał pochodzi z nr 6/2014 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • ola 18 kwietnia, 2019

    Polecam świetny zabieg. Naprawdę super redukuje zmarszczki. Juz po pierwszej wizycie są efekty. Salon to https://beauty-room.pl/eksfoliacja-kwasami

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ