Thursday, April 25, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Nie trać więcej czasu…(rabat)

Nie trać więcej czasu…(rabat)

Jeżeli już wiesz, że przez 72 dni możesz robić dużo przyjemniejsze rzeczy niż golenie nóg, to najwyższa pora poznać sposób, jak zaoszczędzić Twój bezcenny czas. epilira jeśli na razie nic Ci to nie mówi, nie

Rys. 1 Wybierz dowolną część ciała

Rys. 1 Wybierz dowolną część ciała

Jeżeli już wiesz, że przez 72 dni możesz robić dużo przyjemniejsze rzeczy niż golenie nóg, to najwyższa pora poznać sposób, jak zaoszczędzić Twój bezcenny czas. epilira… jeśli na razie nic Ci to nie mówi, nie obawiaj się zaraz wszystko stanie się jasne.

epilira to specjaliści w dziedzinie depilacji laserowej, których partnerem technologicznym jest światowy lider w produkcji laserów medycznych – LUMENIS. Zabiegi przeprowadzane w epilira na stałe usuwają owłosienie, są bezbolesne i bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne – nie trać ani minuty dłużej na golenie maszynką, przestań się „katować” używając depilatora.

Efekty trwałe, zabiegi bezbolesne i bezpieczne. Mało? A co powiesz na to, żeby zaoszczędzić trochę gotówki? epilira i „Miasto Kobiet” ma dla Ciebie propozycję.

Z doświadczenia wiemy, że średnio 6-8 zabiegów pozwala pozbyć się aż do 98% niechcianych włosów. Na szczęście z epilra nie musisz już kalkulować zabiegów i liczyć kosztów! epilira oferuje Ci pierwszą w Polsce nielimitowaną serię zabiegów depilacji laserowej na dowolnie wybraną partię ciała (rys.1) w cenie 799 zł do wykorzystania przez okres dwóch lat! Każda kolejna partia ciała w wersji nielimitowanej to tylko 500 zł!

To nie wszystko – specjalnie dla Czytelników „Miasta Kobiet” – rabat w wysokości 50 zł. Wystarczy tylko wejść się na stronę epilira.pl i po wyborze odpowiednich części ciała,przed dokonaniem zakupu wpisać kod zniżkowy A123456A .

Rys. 1 Wybierz dowolną część ciała

Rys. 1 Wybierz dowolną część ciała

epilira to gwarancja najwyższej jakości i najatrakcyjniejszej na polskim rynku ceny. Jeśli znajdziesz firmę medyczną, która równocześnie korzysta z urządzenia Light Sheer Duet, Palomar Vectus, Candela GentleLASE lub GentleMax i ma niższą cenę pakietu (minimum 6 zabiegów w cenie, z wyłączeniem ofert promocyjnych), epilira dostosuje ofertę do oferty konkurencji i da Ci dodatkowo 10% zniżki!

Każdy klient po skorzystaniu z oferty epilira dołącza do innowacyjnego programu rekomendacyjnego. O tym już nie opowiemy, przekonaj się sam        i polecaj epilira znajomym- warto.

Listę miejsc, w których można wykonać zabiegów znajdziesz

na www.epilira.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Maria 27 sierpnia, 2015

    Kod rekomendacyjny = znizka 50 zł – 4DE33A07

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ