Monday, May 27, 2024
Home / PARTNER MK  / Depilacja pach laserem Vectus – komfort i aksamitnie gładka skóra na zawsze

Depilacja pach laserem Vectus – komfort i aksamitnie gładka skóra na zawsze

Kto nie może skorzystać z zabiegów laserem diodowym Vectus?

Depilacja Vectus

Nowoczesna laserowa depilacja/ fot. materiały prasowe

Golenie włosków pod pachami klasyczną maszynką, to czynność, która jest elementem codziennej higieny osobistej wielu kobiet i mężczyzn. Jednak laserowa depilacja pach jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż pozwala zlikwidować niepożądane włosy pod pachami nie na jeden dzień, a na stałe. Czy epilacja laserowa urządzeniem Vectus wiąże się z dolegliwościami bólowymi i dyskomfortem? Co warto wiedzieć, zanim przekroczymy próg kliniki medycyny estetycznej i skorzystamy z nowoczesnej laseroterapii?

 

Epilacja laserowa pach – wygodna i większa pewność siebie w każdej sytuacji

Gładka, miła w dotyku skóra pod pachami to we współczesnych czasach absolutny standard. Owłosienie tego obszaru, nie tylko jest nieestetyczne, ale też może potęgować problem nadmiernej potliwości skóry i nasilać nieprzyjemny zapach, jaki wydzielają gruczoły potowe podczas różnego rodzaju aktywności, czy sytuacji stresowych, jakich doświadczamy każdego dnia. Skóra pod pachami jest bardzo wrażliwa, dlatego stosując tradycyjną depilację, łatwo ją podrażnić i uszkodzić.

Zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki nie ma obecnie na rynku lepszej metody trwałej redukcji owłosienia pod pachami, niż depilacja laserowa Vectus lub za pomocą innego, zaawansowanego systemu laserowego (np. Thunder, Motus). Jak wygląda procedura zabiegowa?

Laserowa redukcja owłosienia z pach – jak wygląda zabieg?

Zabieg laserowej depilacji pach można wykonać o dowolnej porze roku. Sesję poprzedza konsultacja ze specjalistą, który oceni, czy kobieta lub mężczyzna kwalifikują się do zabiegu i wykona pomiar melaniny (Skintel) oraz analizę koloru skóry, aby dobrać optymalną moc lasera. Urządzenie emituje wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm, które są pochłaniane przez barwnik włosa, powodując jego trwałe zniszczenie (destrukcję mieszka włosowego). Zabieg nie trwa dłużej, niż kwadrans, ostateczna ilość sesji jest ustalana indywidualnie z każdą pacjentką (standardowa częstotliwość zabiegów to 4-6 wykonywane w kilkutygodniowych odstępach czasu). Co istotne, laser diodowy dobrze radzi sobie również z redukcją blond lub rudych włosów, czego nie potrafi wiele konkurencyjnych urządzeń, starszej generacji.

Ból i poparzenia to najczęstsze obawy pacjentek, które rozważają poddanie się epilacji laserem Vectus – jak jest naprawdę? Zastosowana w urządzeniu technologia minimalizuje dolegliwości bólowe i jest bardzo bezpieczna dla skóry, jedyne, co może odczuwać pacjentka podczas pracy głowicy laserowej, to delikatne szczypanie, porównywane do ukąszenia komara lub ukłucia igłą.

Kto nie może skorzystać z zabiegów laserem diodowym Vectus?

Jakie przeciwwskazania uniemożliwiają skorzystanie z zabiegów epilacji laserowej Vectus?

Są to m.in.:

 • ciąża i okres laktacji,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • padaczka,
 • cukrzyca,
 • świeża opalenizna, korzystanie z solarium,
 • stosowanie leków i ziół światłouczulających,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • choroby nowotworowe,
 • stosowana antybiotykoterapia.

Vectus znajduje się w czołówce systemów laserowych dedykowanych do trwałej eliminacji niechcianego owłosienia z różnych partii ciała (szybko i skutecznie usuwa włosy nie tylko z pach, ale i większych obszarów, jak plecy, nogi, czy ramiona). Oddając się w ręce doświadczonego specjalisty nie będziemy musiały już nigdy powracać do tradycyjnych sposobów depilacji.

Jeśli cierpisz z powodu ciągłych podrażnień skóry, wrastających włosków, czy zapalenia okołomieszkowego, które jest skutkiem używania maszynki do golenia, wosku lub depilatora elektrycznego i chcesz w całkowicie bezpieczny i trwały sposób pozbyć się owłosienia z pach – zajrzyj koniecznie na stronę internetową https://klinikamiracki.pl gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat zabiegów z użyciem lasera diodowego Vectus.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
 • szkolajutra 6 grudnia, 2019

  Myślę, że warto, i to nie tylko w jednym miejscu. Sama na pewno kiedyś skorzystam.

 • Marsele 10 grudnia, 2019

  Próbowałam wielu sposoow na depilacje i w zasadzie to przed tym jak zdecydowałam sie na zabieg depilacji laserowej to sprawdzała się u mnie jedynie maszynka. Kremy są niedokładne oraz brzydko pachną, natomiast depilator bolał okrutnie i nie mogłam wytrzymać.

  Od prawie roku jednak mam wydepilowane nogi za pomocą lasera i bardzo się ciesze, ze się na to zdecydowałam
  jest to niesamowita wygoda
  nie muszę golić już nóg
  nie mam również czarnych nieestetycznych kropeczek jakie miałam wcześniej po wygoleniu nóg

  A depilowałam tutaj: https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/ W salonie mają dobry laser light sheer.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ