Saturday, March 2, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Unikatowe prezenty!

Unikatowe prezenty!

Prezenty według waszego autorskiego projektu!

Zbliżające się święta to wyjątkowy czas, który spędzamy z osobami najbliższymi naszemu sercu. Tradycją stało się już, że w bożonarodzeniowym okresie obdarowujemy ich wyjątkowymi upominkami, będącymi wyrazem łączących nas więzi. Z myślą o wszystkich, którzy chcą podarować bliskim niepowtarzalne upominki przygotowaliśmy zestawienie jedynych w swoim rodzaju upominków, które wykonane zostaną według naszego autorskiego projektu!

Fotografia produktowa

Kalendarz stworzony według naszego własnego projektu, w zależności od wybranych zdjęć i szablonu, będzie stanowił unikatowy prezent np. dla przyjaciół, współmałżonka czy dziadków naszych pociech. / fot. materiał prasowy

Prezent na cały rok

Doskonałym pomysłem na świąteczny upominek jest personalizowany fotokalendarz. To piękna forma upamiętnienia najważniejszych dla nas oraz dla naszych najbliższych chwil, które później towarzyszyć nam mogą przez cały rok. Podczas projektowania fotokalendarza możemy wybierać z kilkunastu szablonów, a także elementów dodatkowych takich jak tła, ramki oraz cliparty, które będą stanowić dopełnienie wybranych przez nas fotografii. W zależności od upodobań osoby przez nas obdarowywanej możemy stworzyć np. elegancki kalendarz biurkowy lub nowoczesny kalendarz ścienny w formacie A4 lub A3. Do wybranych dat możemy dodać własne notatki np. o rocznicy ślubu, urodzinach czy imieninach najbliższych. Kalendarz stworzony według naszego własnego projektu, w zależności od wybranych zdjęć i szablonu, będzie stanowił unikatowy prezent np. dla przyjaciół, współmałżonka czy dziadków naszych pociech.

Wspomnienia zamknięte w książce

Efektownym prezentem świątecznym, który zapewni naszym bliskim wiele uśmiechów i wzruszeń będzie personalizowana fotoksiążka. Ten niepowtarzalny fotoalbum, szyty na miarę naszych potrzeb i oczekiwań, stanowi wyjątkową formę oprawy najpiękniejszych wspomnień. Na kartach fotoksiążki możemy uwiecznić dowolnie wybrane przez nas chwile – ślub, wspólne wakacje, rodzinne uroczystości czy pierwsze lata życia naszego dziecka. W zależności od wybranego motywu przewodniego możemy dobrać odpowiedni szablon, tła, ramki i cliparty. Każde zdjęcie możemy opatrzyć również inspirującym tekstem lub cytatem. Jedynym ograniczeniem w kreowaniu fotoksiążki jest kreatywność oraz własne upodobania. Zaprojektowana przez nas fotoksiążka będzie dla osoby nią obdarowanej niepowtarzalną pamiątką, do której ze wzruszeniem wróci po latach. Taki unikatowy prezent z pewnością przypadnie do gustu np. współmałżonkowi oraz naszym rodzicom lub dziadkom.

Fotografia produktowa

Unikatowym upominkiem dla najbliższych mogą być również fotopuzzle, których elementy złożą się w zdjęcie ze wspólnie spędzonych mile chwil. / fot. materiał prasowy

Upominki personalizowane

Dowolnie wybrane zdjęcie, grafikę bądź tekst możemy umieścić również m.in. na kubku, pluszowym misiu, puzzlach czy etui na smartfona. Taki personalizowany gadżet będzie stanowił nie tylko oryginalny, ale również niezwykle praktyczny upominek świąteczny. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować to miłośnik aromatycznej kawy czy herbaty, podarujmy jej unikalny fotokubek, który skutecznie umili jej chwile relaksu z aromatycznym naparem w ręku. Fanom elektronicznych nowinek z kolei z pewnością spodoba się prezent w postaci wysokiej jakości etui, które nie tylko ochroni smartfona przed uszkodzeniami, ale także przywoła miłe wspomnienia dzięki umieszczonym na tyle obudowy zdjęciu lub grafice. Oryginalnym pomysłem na prezent świąteczny – nie tylko dla najmłodszych – będzie także pluszowy miś, w którego tchniemy duszę, dodając dowolny nadruk na jego koszulce. Unikatowym upominkiem dla najbliższych mogą być również fotopuzzle, których elementy złożą się w zdjęcie ze wspólnie spędzonych mile chwil.

Jeśli w tym roku chcesz zaskoczyć najbliższych wyjątkowymi prezentami, będącymi wyrazem ciepłych uczuć jakimi ich darzysz, podaruj im jedyne w swoim rodzaju upominki personalizowane wykonane według Twojego autorskiego projektu! Dziesiątki pomysłów na unikatowe prezenty w przedświątecznych, promocyjnych cenach znajdziesz na www.empikfoto.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ