Wednesday, May 29, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Emily Ratajkowski urodziła syna

Emily Ratajkowski urodziła syna

Emily Ratajkowski nago pokazuje w mediach społecznościowych jak wygląda ciało kobiety w ciąży

Emily Ratajkowski zaskakuje nagą sesją zdjęciową 

Emily Ratajkowski zaskakuje nagą sesją zdjęciową / fot. Celebs Journey / flickr

Emily Ratajkowski nago to częsty widok na jej koncie na Instagramie i nie zmieniła tego nawet ciąża. 29-letnia modelka razem z mężem z niecierpliwością wyczekiwali narodzin dziecka. Ich syn, Sylvester Apollo Bear właśnie przyszedł na świat. 

Kim jest Emily Ratajkowski?

Wychowała się w rodzinie artystów, jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Jej ojciec jest pochodzenia polskiego, a matka Żydówką. Kiedy skończyła 14 lat, podpisała kontrakt z agencją modelek i występowała głównie w kampaniach dla firm odzieżowych. Nagie zdjęcia, które zrobiła dla magazynu „Treats”, sprawiły, że stała się bardzo rozpoznawalna. Pojawiła się też w teledyskach Robina Thicke i zespołu Maroon 5.

Modelka w ciąży

W październiku ubiegłego roku modelka niespodziewanie ogłosiła światu nowinę – swoją pierwszą ciążę z Sebastianem Bear-McCarem, którego poślubiła w 2018 roku. Od tego czasu Emily Ratajkowski dokumentowała postęp ciąży na swoim Instagramie – w zdjęciach i emocjonalnych wpisach. Czy sama, czy z mężem, nie bała się okazywać ponad 27 milionom obserwujących radości z bycia matką po raz pierwszy.

Zobacz też: Ciąża tydzień po tygodniu

Jak ciąża zmienia ciało

Emily Ratajkowski ma nadzieję, że zainspiruje kobiety do pokochania swojego ciała podczas ciąży. Publikuje nagie zdjęcia, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i zachęcić inne przyszłe matki do cieszenia się tym magicznym czasem, pomimo nieuniknionych zmian fizycznych.

W magazynie Vogue publicznie sprzeciwiła się ujawnianiu płci i często mówiła o pozytywnym nastawieniu do ciała.

Kiedy z mężem mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie po złożonych gratulacjach prawie zawsze brzmi: „Czy wiecie, co będziecie mieli?”. Lubimy odpowiadać, że nie będziemy znać odpowiedzi na to pytanie, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i wtedy nas poinformuje.

Kameralna sesja ciążowa

Modelka zbliżając się do porodu, pozowała do intymnej domowej sesji ciążowej. Emily nie stroniąc od nagości w swoich mediach społecznościowych, postanowiła podzielić się zdjęciami ze światem.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Ratajkowski o macierzyństwie

W klipie dla Kérastase opowiada o otwierającym oczy doświadczeniu związanym z założeniem rodziny

Nigdy tak naprawdę nie rozumiałam, jak by to było założyć rodzinę, a jej powiększenie jest niesamowitym, otwierającym oczy doświadczeniem i jestem naprawdę szczęśliwa.

 

Nie wiem oczywiście, jakie będzie macierzyństwo, bo to mój pierwszy raz, a każdy ma różne doświadczenia i perspektywy. Dlatego najlepiej jest po prostu zaufać procesowi i brać każdy dzień po kolei, żeby zobaczyć dokąd nas to zaprowadzi.

Emily Ratajkowski urodziła syna

Sylvester Apollo Bear, syn Emilii Ratajkowski urodził się 8 marca 2021. Jak będzie przebiegało doświadczenie macierzyństwa, a być może także, jakie są zamiany w ciele po porodzie u modelki, dowiemy się z jej Instagrama.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ