Thursday, February 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Emilia Nawarecka twarzą kolekcji ARYTON

Emilia Nawarecka twarzą kolekcji ARYTON

Bohaterem kampanii jest płaszcz, który występuje na wszystkich sześciu zdjęciach - płaszcz. Mamy zdjęcia z sesji oraz z backstagu. Zobacz!

Magda Wunsche i Agnieszka Samsel, na swoich zdjęciach do najnowszej kampanii marki ARYTON, pokazują współczesną kobietę, która w nowoczesny sposób nosi ubrania. Bohaterem kampanii jest płaszcz, który występuje na wszystkich sześciu zdjęciach – płaszcz przestrzenny, mięsisty o szlachetnym kolorze i wysokiej jakości materiału. Płaszcz jest również głównym bohaterem kolekcji i jak mówi Patrycja Cierocka Dyrektor Kreatywna – stanowi o DNA marki ARYTON.

Twarzą kolekcji jest Emilia Nawarecka, która pozuje w filmowych, pełnych emocji kadrach. Modelka w swoim kilkuletnim dorobku ma między innymi pokazy u takich projektantów jak Phillip Lim, Martin Margiela, Kenzo, Marc Jacobs, Dolce & Gabbana Couture czy Jil Sander. Była twarzą światowych marek, między innymi Penny Black oraz kampanii Céline na sezon jesień/zima 2011/2012. Pracowała dla wielu najważniejszych magazynów modowych na świecie, między innymi pojawiła się w rosyjskim Vogue, tajlandzkim Harpers Bazaar, i-D, amerykańskim Elle. Z okazji 18 tych urodzin magazynu, Emilia pojawiła się na okładce jubileuszowego wydania ELLE. Można ją też zobaczyć w najnowszym numerze ELLE UK .

Koncepcja artystyczna oraz stylizacje są dziełem Marty Kalinowskiej, która współpracuje z firmą ARYTON jako konsultant ds. kolekcji i wizerunku.

ARYTON to polska marka rodzinna, działająca na rynku od 25 lat, projektująca ubrania doskonałej jakości dla wymagających kobiet. Laureat wielu nagród, w tym kilkakrotnie Doskonałości Mody Twojego Stylu. Obecnie marka posiada blisko 30 salonów w całej Polsce.

 

Sesja:

Modelka: Emilia Nawarecka/ D‘Vision

Fotograf: Magda Wunsche & Agnieszka Samsel

Dyrektor Kreatywna: Patrycja Cierocka

Koncepcja artystyczna i stylizacja: Marta Kalinowska

Makijaż: Marianna Yurkiewicz/ D’Vision

Włosy: Rafał Żurek/ Metaluna

Scenografia: Anna Tyślerowicz

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ