Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Elvis Presley wraca do Polski!

Elvis Presley wraca do Polski!

Dowiedz się więcej o koncercie artysty wszechczasów!

Niebywałe, że będziemy mieć możliwość usłyszeć piosenki Elvisa na żywo

Kontynuując trasę po największych europejskich arenach, która odbyła się w maju tego roku – Elvis Presley™ Live in Concert wraca do Europy z kolejną turą koncertów. Specjalnie przygotowane show odwiedzi nowe miasta, umożliwiając jeszcze większej ilości fanów jedno z najpiękniejszych doświadczeń muzycznych w ich życiu. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, oparte jest na największych przebojach niesamowitego Elvisa Presley’a, występującego podczas tego koncertu na wielkim ekranie. Muzyczne aranżacje wykona na żywo orkiestra symfoniczna

Niebywałe, że będziemy mieć możliwość usłyszeć piosenki Elvisa na żywo

Niebywałe, że będziemy mieć możliwość usłyszeć piosenki Elvisa na żywo/ fot. materiały prasowe

Elvis Presley sprzedał ponad miliard egzemplarzy albumów, co uczyniło go najbardziej docenionym artystą solowym w historii. Jego utwory wielokrotnie otrzymały status platynowej, złotej lub wieloplatformowej płyty. 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków polska publiczność usłyszy piosenki w wykonaniu najbardziej rozpoznawalnego głosu wszech czasów z pełną orkiestrą symfoniczną na żywo. Gościem specjalnym koncertu będzie była żona Elvisa, Priscilla Presley – aktorka, autorka, producentka i współzałożycielka firmy Elvis Presley Enterprises, Inc. (EPE).

Priscilla brała udział w tworzeniu obu orkiestrowych albumów: If I Can Dream i Wonder Of You i pracowała and ich wersjami koncertowymi, które zaprezentowano na dwóch trasach – w listopadzie 2016 i w maju tego roku. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną europejską trasę. Odbędzie się ona dokładnie 50 lat po tym, jak Elvis wystąpił w charakterystycznym 68 Comeback Special.

Źródło: YouTube/Blixten&Co

 
– Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – mówi Priscilla.

 

I feel vain posting it but… How sweet Christopher thank you. P

Post udostępniony przez Priscilla Presley (@priscillapresley)

Koncert składa się z najpopularniejszych utworów króla Rock’n’Rolla w tym delikatnych, ściskających serce ballad. Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presley’a w nowych orkiestrowych aranżacjach. Twórczość artysty nie zamyka się w jednym konkretnym stylu, dlatego w doborze utworów uczestnicy mogą liczyć na wiele muzycznych niespodzianek. Bilety można już nabyć na Eventim oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży. Więcej informacji o koncercie znajdziecie na Facebooku.

Marlena Pelczar

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ