Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / ELITE MODEL LOOK 2014 w Krakowie

ELITE MODEL LOOK 2014 w Krakowie

Linda Evangelista, Cindy Crawford, Gisele Bündchen oraz Cara Delevingne - chcesz dołączyć do tego grona? Weź udział w castingu Elite Model Look!

Elite Model Look 2014

Elite Model Look 2014 / fot. materiał prasowy

Linda Evangelista, Cindy Crawford, Gisele Bündchen oraz Cara Delevingne – to tylko niektóre światowej sławy modelki, które zostały odkryte dzięki konkursowi Elite Model Look! Jeżeli marzysz o karierze top modelki i pracy u najsłynniejszych projektantów, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Elite Model Look rozpoczyna castingi w całej Polsce. Najbliższy odbędzie się już w sobotę 26 kwietnia, w godz. 11.00–19.00 w Galerii Krakowskiej.

Elite Model Look 2014

Elite Model Look 2014 / fot. materiał prasowy

Zespół Elite już po raz kolejny rusza w podróż po Polsce w poszukiwaniu przyszłych gwiazd światowych wybiegów. Jak co roku scouci Elite wraz z agencją Model Plus zawitają do Krakowa, poszukując przyszłych top modelek. Być może to właśnie w Krakowie zostanie wybrana laureatka konkursu, która będzie miała okazję pójść w ślady najlepszych modelek, takich jak: Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Gisele Bündchen, Sigrid Agren, Constance Jablonski czy Cara Delevingne. Kandydatki, pomiędzy 14 a 22 rokiem życia, które w najbliższą sobotę 26 kwietnia, w godz. 11.00 – 19.00 odwiedzą Galerię Krakowską otrzymają szansę rozpoczęcia światowej kariery modelingowej i spotkają się z przedstawicielami najlepszej agencji modelek na świecie. To właśnie oni ocenią predyspozycje przyszłej topmodelki. Dodatkowo na wszystkie panie, które tego dnia odwiedzą Galerię czekać będzie strefa Beauty, a w niej stanowisko stylizacji włosów marki Rowenta for Elite Model Look (Partnera Konkursu). Z bezpłatnej usługi czesania będzie mogła skorzystać każda chętna klientka Galerii.

Zwieńczeniem kilkunastu tygodni castingów będzie wybór najlepszych kandydatek. Finalistki wybierane będą na podstawie ich fotogeniczności, osobowości, urody oraz potencjału. Wybrane dziewczęta wezmą udział w specjalnym tygodniowym zgrupowaniu Elite Model School, które przygotuje je do udziału w finałowej Gali. Podczas Gali dziewczęta będą miały okazję zaprezentować się na wybiegu szerszej publiczności, a jedna z nich zakwalifikuje się do światowego finału Elite Model Look 2014. W finale zwyciężczyni polskiej edycji zmierzy się z konkurentkami z 70 krajów!

Aby wziąć udział w castingu należy:

– być kobietą

– mieć od 14 do 22 lat (w przypadku nieletnich kandydatek należy przynieść zgodę opiekuna na ich udział w konkursie)

– mieć przynajmniej 172 cm wzrostu

– założyć ubranie podkreślające figurę (np. obcisły top, leginsy)

– zrobić bardzo delikatny makijaż lub nie malować się w ogóle

– przynieść gumkę do spięcia włosów, a w przypadku posiadania grzywki, także spinkę.

Do konkursu można się również zgłosić poprzez formularz online znajdujący się zarówno na www.elitemodellook.pl (zakładka weź udział) oraz na fanpage`u Facebook.

Pozostałe Castingi do Elite Model Look Polska 2014 będą miały miejsce w:

– Katowicach, 10 maja 2014 w Silesia City Center,

– Opolu, 17 maja w Centrum Handlowych Karolinka,

– Poznaniu, 18 maja w Poznań City Center,

– Łodzi, 24 maja w Manufakturze,

– Gdańsku, 25 maja w Galerii Bałtyckiej,

– Lublinie, 31 maja w Cuprum Arena,

– Wrocławiu, 14 czerwca w Magnolia Park.

Najbliższy casting do Elite Model Look odbędzie się 26 kwietnia 2014 r. w godz. 11.00 – 19.00 w Galerii Krakowskiej w Hali Grodzkiej na poziomie -1.

***

Elite Model Look to największy i najbardziej prestiżowy konkurs modelek na świecie, którego pierwsza edycja miała miejsce ponad 30 lat temu. Co roku swoich sił w konkursie próbuje ponad 350 tys. kandydatek z 800 miast, w 70 krajach na 5 kontynentach.

Wyjątkowość Elite Model Look polega na stworzeniu dziewczynom, marzącym o karierze modelki, specjalnej okazji wejścia do świata mody, realizacji marzeń i kreowania własnej kariery.

Linda Evangelista, Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Gisele Bündchen, Constance Jablonski, Sigrid Agren czy Cara Delevingne to tylko niektóre nazwiska, którym konkurs Elite Model Look pomógł w osiągnięciu pozycji międzynarodowych top modelek.

Konkurs w Polsce organizowany jest po raz dwunasty i doceniany jest przez największych profesjonalistów z branży. Od 2003 roku wyłania modelki, które dziś pracują dla agencji Elite na całym świecie. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ