Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Elegancja w rozmiarze XXL

Elegancja w rozmiarze XXL

Stworzenie kreacji przyciągającej uwagę i podkreślającej walory kobiecych kształtów staje się coraz łatwiejsze. Jakie trendy są tu widoczne? Gdzie można poszukać inspiracji?

Elegancja w rozmiarze XXL

Elegancja w rozmiarze XXL / fot. shutterstock

Pogląd, że panie o krągłych kształtach są skazane na nudne i mało oryginalne kreacje, już dawno przeszedł do historii. Czas wielkich, bezkształtnych worków zwanych „sukienkami” odchodzi w zapomnienie. Współczesna moda coraz częściej zwraca uwagę na potrzeby tych pań, które przez naturę obdarzone zostały rozmiarem XXL. Efekt? Stworzenie kreacji przyciągającej uwagę i podkreślającej walory kobiecych kształtów staje się coraz łatwiejsze. Jakie trendy są tu widoczne? Gdzie można poszukać inspiracji?

Porady stylistki

Elegancja w rozmiarze XXL

Elegancja w rozmiarze XXL / fot. shutterstock

Panie o bardziej kobiecych kształtach, które chcą przyciągnąć uwagę niebanalnym strojem, muszą pamiętać o jednym: w ich przypadku każdy element kreacji musi być starannie dopasowany. Z bezcennych porad stylistek można skorzystać na stronie bonprix.pl, a dzięki ich poradom sukienki zwykłe mogą się zmienić w podstawową część unikalnego stroju. Jakie dodatki mogą się okazać cennym uzupełnieniem stroju w większym rozmiarze? Idealnie sprawdzają się chusty i poncha, które wraz z sukienką pozwalają stworzyć wyjątkowo atrakcyjne kreacje.

O czym warto pamiętać przy wyborze sukienki?

By w sukience w rozmiarze XXL prezentować się wspaniale, warto pamiętać o odpowiednim doborze kolorów oraz wzorów. Najkorzystniejszym dla sylwetki kolorem jest wprawdzie czarny, ale… wprowadzenie odrobiny barwniejszych akcentów do swej garderoby żadnej pani o rubensowskich kształtach nie powinno zaszkodzić. Warto jednak pamiętać o tym, by wybierać kolory mniej krzykliwe. Podobnie rzecz ma się w przypadku wzorów. Im większe – tym bardziej podkreślają obecność dodatkowych kilogramów. Co się zatem sprawdza najlepiej? Delikatne wzorki lub pionowe paski, choć wiele wspaniałych rezultatów można osiągnąć dzięki połączeniu gładkiej sukienki z ciekawymi dodatkami: paskami, chustami lub broszkami.

Piękno w większym rozmiarze

Ubrania w większym rozmiarze już dawno przestały być nudne. Przykład? Rozmiar XXL na bonprix.pl jest godne reprezentowany, a ciekawe sukienki w dużych rozmiarach można tu znaleźć bez problemów. Kolekcje stworzone z myślą o nadchodzącej zimie są najlepszym dowodem na to, że duży rozmiar wcale nie musi oznaczać ubrań brzydszych czy mniej pomysłowych. Wręcz przeciwnie. Sukienki w rozmiarze XXL mogą zaskoczyć ciekawymi fasonami, dzięki którym podkreślenie kobiecych wdzięków stanie się łatwiejsze. Dzięki nim łatwiej też odwrócić uwagę od pewnych mankamentów figury, a skupić ją na tym, co najbardziej kuszące. Efekt? Nawet panie skazane na noszenie tych największych rozmiarów mogą się poczuć atrakcyjnie i zaskoczyć swym wyglądem innych.

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • 89kasia 17 grudnia, 2018

  Duże też może być piękne 🙂 Oto przykład kolejnej strony z sukienkami size+ https://ptakmoda.com/35-sukienki

 • Kasia 17 grudnia, 2018

  Duże też jest piękne 🙂 oto kolejny przykład sukienek size+ https://ptakmoda.com/35-sukienki

 • Katarzyna 18 grudnia, 2018

  Duże też jest piękne 🙂 oto kolejny przykład sukienek size+ https://ptakmoda.com/35-sukienki

 • Kasia 18 grudnia, 2018

  Warto spojrzeć też do https://ptakmoda.com/12-duze-rozmiary ja po ciąży zostałam w rozmiarze size+ i zaopatruję się właśnie tam i nigdy nie miałam problemów 🙂

 • Sandra 3 listopada, 2019

  Fajny artykuł 🙂 Lubię ten sklep, chociaż dla mnie udręką są ich rozmiary, a szczególnie tabele rozmiarów które chyba nie za bardzo mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Natomist jeśli już kupię u nich coś w dobrym rozmiarze to jakościowo naprawdę wymiata 🙂 Wszystkie sukienki od nich są świetne i nie wymagają prasowania co jest dużym plusem. Jestem ciekawa jakie mają torebki i czy są tak dobre jakościowo jak ich ubrania

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ